Найближча каса
Назад до новин

Доставка грошей. Навіщо пошті фінансові сервіси

18 Лютого, 2021

Доставка грошей. Навіщо пошті фінансові сервіси
Доставка грошей. Навіщо пошті фінансові сервіси

Андрій Кривошапко Генеральний директор

Шановні клієнти та партнери!

Повідомляємо, що 21 січня 2021 року ми змінили назву з Товариство з обмеженою відповідальністю «Пост Фінанс» на Товариство з обмеженою відповідальністю «НоваПей».

Таким чином компанія об’єднала під одним ім’ям всі свої власні назви – назву платіжної системи, юридичну назву та назву бренду, який планує зрощувати й посилювати.

Власна платіжна система NovaPay

Цей шлях започатковано ще у 2018 році, коли було створено власну платіжну систему NovaPay. У 2019 році назву NovaPay отримав бренд, що тоді називався Forpost. У 2020-му відбулося офіційне перейменування платіжної системи.

Під брендом NovaPay було створено чимало нових фінансових продуктів, запроваджено додаткові можливості оплати для клієнтів, залучені нові партнери.

Інноваційний фінансовий сервіс

Уніфікація назв зробить послуги компанії більш впізнаваними та зрозумілими для споживачів, допоможе уникнути плутанини та ідентифікує НоваПей, як інноваційний фінансовий сервіс.

НоваПей, як і раніше, гарантує своїм клієнтам надійність, високу швидкість та зручність розрахунків.

 

Веб-сайт використовує файли cookie. З їх допомогою ми покращуємо роботу сайту. Залишаючись на сайті, ви даєте згоду на використання файлів cookie.

Погодитись