03026, м. Київ, Столичне шосе, буд. 103, корп. 1, 13 пов., оф. 1304
+38 /067/ 552 22 24
Пн-Пт 9:00-18:00
ПОШУК НАЙБЛИЖЧОЇ КАСИ

У відділеннях “Нової пошти” відтепер можна отримати міжнародні грошові перекази RIA

 

Компанія “Пост Фінанс”, що входить до групи компаній “Нова пошта”, запустила послугу міжнародних грошових переказів у відділеннях “Нової пошти”. Перекази будуть здійснюватися через одну з найбільших міжнародних платіжних систем RIA. Для того, щоб отримати грошовий переказ RIA потрібно звернутися у пункти надання фінансованих послуг компанії “Пост Фінанс”, які знаходяться у відділеннях Нової пошти, повідомити оператору номер переказу та пред’явити паспорт.

«За даними Національного банку України сьогодні понад $5 млрд на рік ввозиться в Україну через неофіційні канали – потягами та автобусами тощо, що становить близько 50% усього трафіку міжнародних переказів в Україну на користь фізичних осіб. Наша мета – дати можливість українцям за кордоном швидко та безпечно переказувати гроші близьким та рідним, які отримають їх у відділеннях “Нової пошти”. Адже відділення є зараз навіть в невеликих містечках та селах. Наша розгалужена мережа дозволяє багатьом клієнтам отримувати перекази практично в себе біля дому, що може значно зекономити час», – коментує Андрій Кривошапко, СЕО “Пост Фінанс”.

На першому етапі співробітництва “Пост Фінанс” та RIA будуть доступні виплати переказів в Україні в національній валюті. Найближчим часом планується впровадити можливість і відправки грошових переказів з України за кордон.

З 1 липня до 30 вересня у деяких країнах діють акційні тарифи на відправку переказів в Україну

Довідка про Ria Money Transfer
Ria Money Transfer, дочірня компанія Euronet Worldwide, Inc. (NASDAQ: EEFT), є одним з світових лідерів у галузі грошових переказів. Компанія непохитна у своїй відданості своїм клієнтам та їх громадам, пропонуючи швидкі, безпечні та доступні грошові перекази через мережу з понад 402 000 пунктів у 158 країнах світу та онлайн на www.riamoneytransfer.com.