Найближча каса
Назад до новин

Нова пошта додала можливість автоматичної оплати за посилку

11 Листопада, 2020

Нова пошта додала можливість автоматичної оплати за посилку

Нова пошта пропонує новий спосіб оплати у відділеннях – за допомогою послуги безконтактного і зручного автоматичного списання грошей за посилку.

Суть послуги в тому, що оплата здійснюється автоматично з картки клієнта, після того як він оглянув і готовий забрати посилку. Обов’язкова умова – попередньо необхідно прив’язати банківську карту до додатка Нової пошти і вибрати її в якості основної для списань. Або якщо карт декілька – вибрати ту, з якої кошти будуть списувати за замовчуванням.

Після огляду посилки достатньо повідомити про обраний спосіб оплати касиру (оператору). З цією додатковою опцією Нова Пошта пропонує користувачам ще одну технологію для оплати посилок, одночасно забезпечуючи економію часу. Тепер можна не лише відмовитися від готівки і пластикової карти, але і немає необхідності зайвий раз діставати телефон, очікувати здачу або поки термінал проведе платіж.

Для додаткової безпеки проведення оплати, якщо сума за товар перевищує 500 гривень, перед списанням коштів клієнт отримає смс з кодом, яким необхідно підтвердити платіж. Зекономлені секунди часу в сумі допоможуть прискорити процес видачі посилок і знизити навантаження у відділеннях. Крім того, безконтактні методи оплати допомагають забезпечити безпеку одержувача, обмежуючи зайвий фізичний контакт і забезпечуючи швидку та безпечну взаємодію. Сервіс надається фінансовою компанією «Пост Фінанс», яка є частиною групи компаній Нова пошта.

«Ми дбаємо про безпеку та зручність наших клієнтів, особливо під час пандемії, – говорить Андрій Кривошапко, СЕО «Пост Фінанс». – Під час карантину запит на онлайн-платежі виріс в рази, ми і самі всіляко стимулювали людей переходити в онлайн – впроваджували нові можливості оплат в додатку та на сайті, ввели можливість заплатити за третіх осіб. За допомогою нової опції мобільного додатка ми ще раз промотуємо безконтактні методи оплати, показуючи, що це не лише безпечно, але й швидко, зручно та вигідно».

Послуга може бути підключена з ініціативи покупця в особистому кабінеті або мобільному додатку Нової пошти. Для цього покупець повинен вибрати «основну карту для списання» в меню «Банківські картки» або на етапі вибору карти для оплати відправлення. Оплати здійснюються при отриманні посилок в відділеннях Нової пошти.

Як скористатися опцією автоматичного списання

  1. Відкрийте меню додатку «Банківські картки»
  2. Виберіть карту за замовчуванням, з якої буде списуватися оплата
  3. У відділенні огляньте посилку
  4. Назвіть касиру спосіб оплати «Автоматичне списання»
  5. Забирайте посилку: плата буде списана з вашої картки за замовчуванням

Якщо в додатку клієнта немає підв’язаної банківської карти, це необхідно зробити, дотримуючись інструкції на сайті – online.novaposhta.ua. Всі інші способи оплати залишаються дійсними: можна платити як готівкою, так і за допомогою карти або онлайн в додатку.

Веб-сайт використовує файли cookie. З їх допомогою ми покращуємо роботу сайту. Залишаючись на сайті, ви даєте згоду на використання файлів cookie.

Погодитись