03026, м. Київ, Столичне шосе, буд. 103, корп. 1, 13 пов., оф. 1304
+38 /067/ 552 22 24
Пн-Пт 9:00-18:00
ПОШУК НАЙБЛИЖЧОЇ КАСИ

Продан Аліна

Фахівець сектору із закупівель
Працює в компанії з 2017 р.

«ПОСТ ФІНАНС» дала мені можливість докорінно змінити сферу діяльності. Я відчувала, що вже повністю реалізувалася в обраному ще за студентські часи напрямку, але мені не вистачало практичного досвіду, щоб бути цікавою роботодавцям в новій галузі. На щастя, я отримала пропозицію, яка дала мені шанс спробувати себе і свої можливості в тому, що мені цікаво. В цій компанії цінують людей і підтримують їх в бажанні розвиватися та реалізовуватися, даючи для цього все, що необхідно – навчання в Корпоративному університеті, підтримку колег, які із задоволенням діляться тим, що знають і вміють робити самі.

Волкова Оксана

Фахівець сектору із закупівель
Працює в компанії з 2016 р.

Чому варто обирати «ПОСТ ФІНАНС» для старту кар҆єри? Тому що це можливість почати працювати за зручним графіком у зручному місці, це можливість згодом зростати як спеціаліст. Історія компанії нараховує не один десяток випадків, коли співробітник зі звичайного касира згодом переводився на більш високу позицію.

Я прийшла працювати в групу компаній оператором на відділення. Згодом отримала підвищення до асистента генерального директора компанії «ПОСТ ФІНАНС». Тепер працюю в сфері закупівель в Адміністративному управлінні. Точно можу сказати, що кожен бажаючий професійно зростати має для цього всі можливості у «ПОСТ ФІНАНС».

Марченко Наталя

Начальник відділу підбору та адаптації персоналу
Працює в компанії з 2015 р.

Я працюю в компанії вже 3 роки. На початку моєї роботи в команді було 30 співробітників і дуже амбіційні плани на майбутнє.

На даний момент наша команда нараховує 11000 персоналу. Ми реалізували безліч проектів та планів, та попереду у нас ще багато масштабних завдань та підкорення міжнародного ринку.

У роботі мені імпонує:

  • Рівень відповідальності, який є невід’ємною частиною нашої щоденної роботи.
  • Можливість безпосередньо впливати на корпоративну культуру та досягнення бізнесу в цілому.
  • Можливість проявляти ініціативу та реалізувати її в рамках компанії.
  • Робота в команді професіоналів, які з натхненням працюють над реалізацією спільної мети.
Завантажити ще