Карта відділень

Перевірка дати народження

Чому ми запитуємо дату народження?

У Новій пошті поряд із логістичним послугами часто йдуть фінансові. Це оплата послуг за ЕН і відправка посилки зі зворотним грошовим переказом (післяплатою).

Грошовими переказами у великій родині NOVA займаємося ми – NovaPay💜 Ми хочемо, щоб відправка та доставка посилок проходила вдало📦 Тому пропонуємо одразу переконатися, що проблем із фінансовими операціями також не буде.

Ми запитуємо дату народження, щоб виділити платника серед людей із такими самими ПІБ.

👆Справа в тому, що фінансові операції в Україні перевіряються фінансовим моніторингом. Фахівці фінмону піклуються про те, щоб не допустити відмивання грошей. В них є списки людей, яким фінансові операції обмежені з тих чи інших причин: санкційні списки, порушення тощо.

Тож якщо раптом виявиться, що в цих списках є людина із такими ПІБ, дата народження допоможе нам відрізнити платника, перевірити цю фінансову операцію та прийняти оплату або видати гроші за посилку.

😉До речі, отримання грошей вимагає документів, що посвідчують особу. Тому важливо не помилитися із датою народження.

 

А це законно?

Звісно, так. NovaPay є фінансовою компанією, тож ми діємо виключно в межах законів і під наглядом Національного банку України.

Під час надання платіжних послуг ми зобов’язані перевіряти інформацію про клієнтів. Тому перед наданням послуги ми аналізуємо офіційні та інші надійні джерела, щоб переконатися, що клієнта немає в санкційних чи інших списках, які забороняють надавати йому фінансові послуги.

Фінансовий моніторинг здійснюється відповідно до Закону України «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення» від 06.12.2019 (зі змінами) № 361-IX і Закону України «Про санкції» від 14.08.2014 (зі змінами) № 1644-VII.

 

Що робити, якщо збігаються ПІБ і дати народження?

В цьому разі недоступні фінансові послуги: «Оплата посилки», «Грошовий переказ» (зокрема післяплата), «Сейф-сервіс».

Бачимо тут два шляхи, як відправити посилку:

👉створити ЕН без зворотного грошового переказу (післяплати) та зазначити платником за послуги одержувача посилки;

👉відправити посилку зі зворотним переказом від іншої особи.

По додаткові роз’яснення можна звернутися до контакт-центру NovaPay за телефоном📞 0800 30 79 79  або в чаті https://t.me/NovaPayChatBot

 

🤐Гарантуємо збереження конфіденційної інформації відповідно до вимог законодавства України.

Веб-сайт використовує файли cookie. З їх допомогою ми покращуємо роботу сайту. Залишаючись на сайті, ви даєте згоду на використання файлів cookie.

Погодитись