Карта відділень

Документи для отримання та відправлення переказів

Перелік документів для отримання та відправлення переказів

Для резидентів, які мають постійне місце проживання в Україні:

 1. Паспорт громадянина України (у формі книжечки або ID-картки чи у формі електронного документа з мобільного додатка «Дія») посвідчує статус нерезидента, якщо наявна відмітка про виїзд закордон на постійне проживання
 2. Паспорт громадянина України для виїзду за кордон у формі книжечки або у формі електронного документа з мобільного додатка «Дія» посвідчує статус нерезидента, якщо наявна відмітка про виїзд закордон на постійне проживання (для резидента – якщо відсутня відмітка про оформлення виїзду на постійне проживання за межами України, за умови пред’явлення Облікової картки фізичної особи – платника податків та інших обов’язкових платежів або Довідки про присвоєння ідентифікаційного номера фізичної особи – платника податків, яка видавалася до 21.02.2002 року).
 3. Тимчасове посвідчення громадянина України.
 4. Посвідка на постійне проживання (у формі книжечки або ID-картки).
 5. Посвідчення біженця, що видане в Україні.
 6. Посвідчення особи, яка потребує додаткового захисту.

Для нерезидентів, які мають тимчасове місце проживання в Україні:

 1. Посвідка на тимчасове проживання (у формі книжечки або ID-картки).
 2. Паспортний документ громадянина іноземної держави.
 3. Посвідчення особи, якій надано тимчасовий захист в Україні.
 4. Дипломатичний паспорт іноземного громадянина.

Якщо документ, що підтверджує особу клієнта, не містить даних щодо його місця реєстрації (проживання), закрема за наявності останнього запису про зняття з реєстрації, а також коли дані щодо реєстрації (проживання) клієнта неможливо встановити із наданих документів, що посвідчують його особу, додатково вимагається один із таких документів.
Для резидентів:

 1. Довідка про реєстрацію місця проживання / перебування особи.
 2. Витяг з Єдиного державного демографічного реєстру щодо реєстрації місця проживання особи.
 3. Витяг з реєстру територіальної громади, отриманий на порталі «Дія».
 4. Довідка про ІПН.
 5. Паспорт громадянина України, у якому проставлено відмітку про відмову від одержання ідентифікаційного номера.
 6. Будь-який інший документ, що підтверджує місце проживання особи (офіційний документ, у якому зазначене місце проживання фізичної особи, форма якого визначена законодавством і який виданий органом державної влади чи органом місцевого самоврядування в установленому законодавством порядку).

Для нерезидентів:

 • клієнт власноруч прописує дані щодо свого місця проживання (тимчасового перебування) в Україні на копії документа, що посвідчує його особу.

Перелік документів, які надає для отримання грошового переказу неповнолітня особа, якій на момент здійснення фінансової операції виповнилося 18 років, є повнолітньою фізична особа, що не має повної цивільної дієздатності (віком від 14 до досягнення 18 років не включно)

 1. Паспорт громадянина України.
 2. Згоду органу опіки та піклування.
 3. Згоду батьків (усиновлювачів) або піклувальника.

У разі відсутності в неповнолітньої особи паспорта громадянина України переказ можуть отримати батьки (усиновлювачі або піклувальники) як законні представники неповнолітньої особи, надавши:

 1. Паспорт громадянина України або інший документ, що посвідчує особу.
 2. Свідоцтво про народження дитини (неповнолітньої особи).
 3. Рішення суду (для усиновлювачів).
 4. Рішення суду або органу опіки та піклування (для піклувальників).

Перелік документів, які надає для здійснення грошового переказу неповнолітня особа, якій на момент здійснення фінансової операції виповнилося 18 років, є повнолітньою фізична особа, що не має повної цивільної дієздатності (віком від 14 років у разі недосягнення 18 років)

 1. Паспорт громадянина України.
 2. Паспорт громадянина України для виїзду за кордон (для резидента – якщо відсутня відмітка про оформлення виїзду на постійне проживання за межами України, за умови пред’явлення Облікової картки фізичної особи – платника податків та інших обов’язкових платежів або Довідки про присвоєння ідентифікаційного номера фізичної особи – платника податків , яка видавалася до 21.02.2002 року).

Перелік документів, які надає неповнолітня особа, якій на момент здійснення фінансової операції виповнилося 18 років, є повнолітньою фізична особа, що має повну цивільну дієздатність

Підтверджувальним документом для проведення фінансової операції, сума якої дорівнює або перевищує 5000,00 грн (у разі сплати-виплати переказу готівкою) / 30 000,00 грн (у разі оплати переказу карткою) може бути один із перелічених нижче документів:

 1. Рішення органу опіки та піклування або рішення суду про надання повної цивільної дієздатності.
 2. Свідоцтво про реєстрацію шлюбу.
 3. Виписка або витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб — підприємців.

Якщо неповнолітня особа має повну цивільну дієздатність, наявність письмової згоди органу опіки та піклування, батьків (усиновлювачів) або піклувальника на отримання готівки за фінансовою операцією, сума якої дорівнює або перевищує 5000,00 грн (у разі сплати-виплати переказу готівкою) / 30 000,00 грн (у разі оплати переказу карткою), не потрібна.

Опитувальник для фізичної особи (у паперовому форматі), підписаний фізичною особою.
Довіреність на отримання грошових коштів (шаблон).

Веб-сайт використовує файли cookie. З їх допомогою ми покращуємо роботу сайту. Залишаючись на сайті, ви даєте згоду на використання файлів cookie.

Погодитись