Карта відділень

КОРПОРАТИВНА КУЛЬТУРА

Створюємо клімат,

що заохочує виходити за межі власних можливостей

Надіслати резюме

Цінності NovaPay

Професійна команда NovaPay об’єднала кращих фахівців,
які повсякчас розвиваються та ведуть компанію до успіху

Драйвовість

Несемося тільки вперед. Від наших проєктів і їхніх масштабів перехоплює подих. Ми впевнено долаємо кордони та, головне, отримуємо задоволення від своєї роботи

Інноваційність

Йдемо наввипередки з майбутнім. Ми всюди знаходимо можливості, дивимося на звичні речі по-новому та шукаємо свіжі рішення

Відповідальність

Беремо відповідальність за свої слова, дії та результати, продукти та послуги. Нам важливо забезпечувати легку, швидку та зручну доставку грошей

Небайдужість

Піклуємося про довкілля та допомагаємо тим, хто потребує. Нам не байдуже майбутнє нашої країни та цілого Всесвіту

Відгуки колег про роботу

Моя історія разом із NovaPay почалася рік тому. Від першого кроку, зробленого в стінах офісу, виникло усвідомлення масштабності компанії. Це був для мене виклик! Тут працює багато досвідчених і професійних фахівців, які формують сучасну та сильну команду. Бути частиною такої команди та втілювати разом нові цікаві проєкти – неабияке задоволення та неоціненний досвід.
Дякую розвинутій корпоративній культурі, яка підігрівала настрій протягом року навіть у віддаленому доступі. Компанії вдалося під час пандемії зберегти комфортне робоче середовище навіть у віддаленому режимі.

Аліса Салієнко Фахівець із маркетингу

Моє знайомство з компанією відбулося трішки більше року тому. Працюючи в NovaPay, швидко розвиваєшся як спеціаліст завдяки високій динаміці роботи. Компанія попіклувалась, щоб ми були забезпечені всім необхідним для продуктивної роботи.
В умовах пандемії попри кризу NovaPay росте та розвивається. Для мене найважливіше, що тут також дбають про внутрішній розвиток кожного. NovaPay – це приклад та орієнтир, як слід організовувати робочі та бізнес-процеси в компанії.

Анастасія Кузьменко Провідний фахівець відділу обслуговування корпоративних клієнтів

Трохи більше року тому мені пощастило приєднатися до команди NovaPay, і це було однією з найкращих подій року. Я потрапила до стильного та зручного офісу, у дружню та кваліфіковану команду з усілякими приємними «плюшками».
Найголовнішими з критеріїв щодо пошуку роботи були стабільність і розвиток. І все це я отримала завдяки NovaPay. Навіть у критичний для всього світу час ми не тільки змогли вистояти, а й стати сильнішими, загартованішими та продуктивнішими.
NovaPay – одна з небагатьох компаній, яка піклується про своїх співробітників, захищає і йде їм назустріч.

Аліна Бричка Інспектор із кадрів

В компанії мені подобається абсолютно все: колеги, керівники, завдання та проєкти, робота в цілому, атмосфера в офісі, як все влаштовано, відчувається турбота про співробітників. Я можу перераховувати нескінченно, бо мені реально подобається все – таких почуттів до роботи я давно не мала!
Можу сказати, що NovaPay спочатку обрав мене, і я цьому неймовірно рада! Коли мені зателефонувала менеджерка з персоналу й відбулася перша бесіда, я вже інтуїтивно знала, що пройду всі етапи співбесіди.
Сподіваюся, надовго стану частиною нашої команди!)

Ірина Зайцева Фахівець відділу бюджетування та контролю операційних та інвестиційних витрат

Робота з NovaPay

Ми прагнемо бути найкращими. Тож якщо ти вирішиш
приєднатися до нашої команди, будеш працювати з передовими
технологіями. І так, ми вважаємо це перевагою!

У нас гідна й на 100% офіційна заробітна плата, яка зростає разом із досвідом і навантаженням.

Демократична корпоративна культура надихає нас робити свою справу ще краще.

Ми самі обираємо, звідки нам зручніше працювати – з просторого офісу чи затишної оселі. Трансфер до головного офісу курсує з шести станцій метро, а віддалені працівники отримують допомогу в облаштуванні домашнього робочого місця.

Ми повсякчас відчуваємо турботу: у роботі – через професійне наставництво, у повсякденному житті – через піклування про наш фізичний і психологічний стан.

ПЕРЕГЛЯНУТИ ВСІ ВАКАНСІЇ

Відпочинок із NovaPay

В NovaPay ми виходимо за межі не лише в роботі. Ми навчаємося та обмінюємося досвідом, займаємося спортом і відпочиваємо. NovaPay Club готує зустрічі з талановитими й видатними людьми, які надихають і вчать цікавих і корисних звичок. Кожен може запропонувати спікера чи тему для зустрічі та в затишній атмосфері поспілкуватися з кумиром.

Ми разом біжимо до спільних та особистих перемог зі спортивним клубом NovaPayRun. Карантин не став на заваді здоровому способу життя – біговий рух перейшов на віддалений режим тренувань, але не зупинився.

Навіть під час роботи залишається місце для дозвілля – тематичні розважальні квізи допомагають відпочити протягом дня та покращують настрій.

Долучайся до команди NovaPay! Ми пропонуємо найкращу роботу для найкращих фахівців

Веб-сайт використовує файли cookie. З їх допомогою ми покращуємо роботу сайту. Залишаючись на сайті, ви даєте згоду на використання файлів cookie.

Погодитись