Карта відділень

Умови надання послуг

Споживчі кредити надає ТОВ «НоваПей Кредит»

ТОВ «НоваПей» надає кредити виключно суб’єктам господарювання, з якими знаходиться у партнерських відносинах.

Споживчі кредити для оплати замовлень, що доставлені до відділень Нової пошти з післяплатою, комісії за переказ коштів, вартості послуг доставки тощо надає ТОВ «НоваПей Кредит», яка є частиною фінансової групи НоваПей та входить до великої родини Нової пошти.

Дізнавайтеся більше про споживчі кредити на сторінці Посилка в кредит.

Оплату картками іноземних банків обмежено

Сплатити грошовий переказ та розрахуватися за відправлення на Новій пошті у POS-терміналі або онлайн можна платіжними картками, валютою яких є гривня, та які випущені будь-яким банком, що працює на території України. В разі оплати банківською платіжною карткою, яка емітована банком-нерезидентом або має іншу валюту розрахунку, клієнту може бути відмовлено у наданні послуг.

Перекази на рахунок здійснюються виключно за стандартом IBAN

Починаючи з 13 січня 2020 р., ТОВ «НоваПей» приймає до виконання реквізити/документи на переказ коштів із зазначенням рахунку Отримувача виключно за стандартом IBAN відповідно до змін у чинному законодавстві, використання такого стандарту є обов’язковим для усіх фінансових установ при здійсненні переказів коштів у національній та іноземній валютах

Термін обміну монет та банкнот, введених у обіг до 2003 р. подовжено

Національний банк України подовжив термін обміну монет дрібних номіналів та банкнот гривні старого зразка, введених у обіг до 2003 року. Термін подовжено до кінця дії воєнного стану в Україні та ще впродовж трьох місяців (90 днів) після його припинення або скасування. Рішення стосується монет дрібних номіналів та банкнот гривні старого дизайну, які вилучено з обігу у 2019-2020 р.р. та котрі наразі не приймаються під час здійснення розрахунків готівкою за товари та послуги:

  • розмінні монети номіналами 1, 2, 5 та 25 копійок;;
  • банкноти номіналами 1, 2, 5, 10, 20, 50, 100 та 200 гривень зразків до 2003 року всіх років випуску.

Обміняти монети можна безкоштовно й без обмежень у підрозділах Національного банку та відділеннях банків-партнерів. Детальна інформація наведена тут.

 

Інформація про платіжні системи

Правила надання послуг з переказу коштів (повна версія)

Стандарт рахунку IBAN від 01.07.2024 р.

Вимоги до написання звернення в письмовій та електронній формі

Порядок надання інформації клієнту за запитом у разі його звернення до контакт-центру NovaPay

Порядок створення та засвідчення копій документів

Веб-сайт використовує файли cookie. З їх допомогою ми покращуємо роботу сайту. Залишаючись на сайті, ви даєте згоду на використання файлів cookie.

Погодитись