Найближча каса

Умови надання послуг

Споживі кредити надає ТОВ «НоваПей Кредит»

ТОВ «НоваПей» надає кредити виключно суб’єктам господарювання, з якими знаходиться у партнерських відносинах.

Споживчі кредити для оплати замовлень, що доставлені до відділень Нової пошти з післяплатою, комісії за переказ коштів, вартості послуг доставки тощо надає ТОВ «НоваПей Кредит», яка є частиною фінансової групи НоваПей та входить до великої родини Нової пошти.

Дізнавайтеся більше про споживчі кредити на сторінці Посилка в кредит.

Особисті прийоми громадян скасовані на час карантину

На період дії карантину, встановленого Кабінетом Міністрів України з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та заходів стосовно стабілізації епідемічної ситуації, особистий прийом громадян тимчасово скасовано до окремого розпорядження щодо проведення особистих прийомів громадян у ТОВ «НоваПей».

Оплату картками іноземних банків обмежено

Сплатити грошовий переказ та розрахуватися за відправлення на Новій пошті у POS-терміналі або онлайн можна платіжними картками, валютою яких є гривня, та які випущені будь-яким банком, що працює на території України. В разі оплати банківською платіжною карткою, яка емітована банком-нерезидентом або має іншу валюту розрахунку, клієнту може бути відмовлено у наданні послуг.

Перекази на рахунок здійснюються виключно за стандартом IBAN

Починаючи з 13 січня 2020 р., ТОВ «НоваПей» приймає до виконання реквізити/документи на переказ коштів із зазначенням рахунку Отримувача виключно за стандартом IBAN відповідно до змін у чинному законодавстві, використання такого стандарту є обов’язковим для усіх фінансових установ при здійсненні переказів коштів у національній та іноземній валютах

Монети «25 коп.» та банкноти до 2003 р. не приймаються до розрахунку

Повідомляємо, що згідно з вимогами Постанов правління НБУ № 117 від 12.08.2020 «Про вилучення з готівкового обігу монет номіналом 25 копійок» та № 116 від 06.08.2020 «Про завершення процесу вилучення з обігу банкнот усіх номіналів зразків до 2003 року всіх років випуску» з 01 жовтня 2020 р. перестають бути засобом платежу та не приймаються під час здійснення розрахунків готівкою:

  • монети номіналами 25 копійок;
  • банкноти усіх номіналів зразків до 2003 року всіх років випуску.

Детальна інформація наведена тут.

 

Інформація про платіжні системи

Правила надання послуг з переказу коштів (повна версія)

Стандарт рахунку IBAN від 13.01.2020 р.

Правила надання фінансових кредитів суб’єктам господарювання від 18.02.2022

Вимоги до написання звернення в письмовій та електронній формі

Порядок надання інформації клієнту за запитом у разі його звернення до контакт-центру NovaPay

Порядок створення та засвідчення копій документів

Веб-сайт використовує файли cookie. З їх допомогою ми покращуємо роботу сайту. Залишаючись на сайті, ви даєте згоду на використання файлів cookie.

Погодитись