Найближча каса

Умови надання послуг

Шановні клієнти!

На період дії карантину, встановленого Кабінетом Міністрів України з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та заходів стосовно стабілізації епідемічної ситуації, особистий прийом громадян тимчасово скасовано до окремого розпорядження щодо проведення особистих прийомів громадян у ТОВ «НоваПей».

Шановні клієнти!
Починаючи з 13 січня 2020 р., ТОВ «НоваПей» приймає до виконання реквізити/документи на переказ коштів із зазначенням рахунку Отримувача виключно за стандартом IBAN відповідно до змін у чинному законодавстві, використання такого стандарту є обов’язковим для усіх фінансових установ при здійсненні переказів коштів у національній та іноземній валютах

Шановні клієнти!
Повідомляємо, що згідно з вимогами Постанов правління НБУ № 117 від 12.08.2020 «Про вилучення з готівкового обігу монет номіналом 25 копійок» та № 116 від 06.08.2020 «Про завершення процесу вилучення з обігу банкнот усіх номіналів зразків до 2003 року всіх років випуску» з 01 жовтня 2020 р. перестають бути засобом платежу та не приймаються під час здійснення розрахунків готівкою:

  • монети номіналами 25 копійок;
  • банкноти усіх номіналів зразків до 2003 року всіх років випуску.

Детальна інформація наведена тут.

 

Інформація про платіжні системи

Стандарт рахунку IBAN від 13.01.2020 р.

Умови кредитування СПД від 21.01.2021

Умови надання послуг з переказу коштів від 26.04.2021

Вимоги до написання звернення в письмовій та електронній формі

Порядок надання інформації клієнту за запитом у разі його звернення до контакт-центру NovaPay

Графік особистого прийому громадян керівництвом ТОВ «НоваПей»

Графік особистого прийому громадян директорами філій ТОВ «НоваПей»

Веб-сайт використовує файли cookie. З їх допомогою ми покращуємо роботу сайту. Залишаючись на сайті, ви даєте згоду на використання файлів cookie.

Погодитись