Найближча каса

Бізнес-тарифи

Тарифи для фізичних осіб-підприємців та юридичних осіб на послуги ТОВ «НоваПей»

Інтернет-еквайринг

Послуга

Тариф
Оплата через інтернет-еквайринг NovaPay  2,5% 

Завітайте на сторінку Інтернет-еквайринг NovaPay, щоб дізнатися про особливості кожного з трьох варіантів сервісу, замовити підключення чи поставити питання фахівцю.

Реєстрові виплати

Послуга

Тариф

Виплата переказу готівкою в касі ТОВ «НоваПей»

1,5% від суми кожного окремого переказу, мінімум 10 грн

Повернення невиплаченого переказу відправнику 

0,1% від суми кожного окремого переказу, мінімум 3 грн

Детальна інформація щодо умов масових виплат готівкою у відділеннях Нової пошти послуги надаються в пунктах ТОВ «НоваПей», які розташовані у відділеннях Нової пошти розміщена на сторінці Реєстрові виплати.

Зарахування післяплати на рахунок

тип оплати Тариф «Стандартний» (тарифний план №1), комісію платить одержувач Тариф «Стандартний» (тарифний план №2), комісія розподілена між платником та одержувачем
одержувач сплачує платник сплачує
Безготівковий 1 – оплата готівкою в касі ТОВ «НоваПей» 2,0%, мінімум 10 грн 0,01%, мінімум 1 грн 2,0% + 20 грн
Безготівковий 2 – оплата карткою через pos-термінал 3,65%, мінімум 10 грн 1,65%, мінімум 1 грн 2,0% + 20 грн****
Безготівковий 3 – оплата у мобільному додатку Нової пошти 3,4%, мінімум 10 грн 3,4%, мінімум 10 грн комісія не розподіляється, сплачує одержувач
Безготівковий 5 – оплата через інтернет-еквайринг NovaPay 2,1% 2,1% комісія не розподіляється, сплачує одержувач
Безготівковий 6 – оплата доставки за адресою 3,0%, мінімум 10 грн 3,0%, мінімум 10 грн комісія не розподіляється, сплачує одержувач
Безготівковий 7 – оплата в мобільному додатку Нової пошти за умови доставки в поштомат 3,4%, мінімум 10 грн* 3,4%, мінімум 10 грн* комісія не розподіляється, сплачує одержувач*
не тарифікується** не тарифікується** комісія не розподіляється, сплачує одержувач**
Інші умови оплати*** ∑Б1-Б7 – не менше 100 грн/міс., у разі прийнятих переказів по типу оплати Б7** ∑Б1-Б7 – не менше 100 грн/міс. _________

* Тип оплати «Безготівковий 7» діє з моменту закінчення дії типу оплати «Безготівковий 7»**, з урахуванням умов, вказаних в цьому Додатку.
** Тип оплати «Безготівковий 7» діє до 31.02.2022 року включно. Вартість даного типу оплати врахована в вартості типу оплати «Безготівковий 3». Дана умова автоматично пролонгується на наступні три місяці або до прийняття ТОВ «НоваПей» відповідного рішення.
*** За типами оплат Б1-Б7 загальна сума винагороди за звітний місяць повинна становити не менше, ніж 100 грн.
**** За оплату, внесену платником на користь Отримувача у будь-який інший спосіб ніж
той, що визначений у Безготівковий 1 (Б1).

Дізнайтеся, як укласти договір з ТОВ «НоваПей», та які переваги від цього отримає бізнес, а також замовляйте підключення послуги на сторінці Зарахування післяплати на рахунок.

Оплата рахунків

Максимальна сума, до… Тариф Комісію сплачує
Оплата за вільними реквізитами. 

Переказ коштів на користь суб’єктів господарської діяльності – постачальників товарів / послуг або на поповнення банківського рахунку фізичної особи за умови надання повних реквізитів для оплати.

150 000 грн 1%, мінімум 15 грн Відправник
Договірні платежі.

Переказ коштів на користь суб’єктів господарської діяльності – постачальників товарів / послуг за умови надання Відправником переказу ідентифікатору платежу та назви Отримувача переказу або ЄДРПОУ. Наприклад, комунальні та бюджетні рахунки, штрафи, страхування, оплата за інтернет, фінансові послуги тощо.

Залежить від виду платежу Залежить від виду платежу. Є як з комісією, так і без. Комісія відправника здебільшого становить 1%, мін. 15 грн. Платежі за інтернет та телебачення 1%, мін. 7 грн Відправник або одержувач
Погашення кредитів.

Переказ коштів для погашення кредиту за умови надання Відправником переказу ідентифікатору платежу та назви Отримувача переказу або ЄДРПОУ.

30 000 грн Залежить від виду платежу Відправник або одержувач
Поповнення мобільного.

Поповнення за номером мобільного телефону.

5 000 грн 5 грн Відправник
Поповнення банківської картки. 30 000 грн 1% + 5 грн Відправник

На сторінці Оплата рахунків ви знайдете більше інформації щодо галузей, в яких послуга спрощує розрахунки з клієнтами, та безпосередньо процесу оплати у відділеннях Нової пошти послуги надаються в пунктах ТОВ «НоваПей», які розташовані у відділеннях Нової пошти .

Веб-сайт використовує файли cookie. З їх допомогою ми покращуємо роботу сайту. Залишаючись на сайті, ви даєте згоду на використання файлів cookie.

Погодитись