Найближча каса

ПРО КОМПАНІЮ

Сучасні фінансові послуги від NovaPay

Грошові перекази по всій території України

3,6 тис. відділень

14,3 тис. співробітників

2,6 млн транзакцій на добу

40% частка ринку переказів
(за даними НБУ)

Фінансові продукти та сервіси для найкращого клієнтського досвіду

Де тобі потрібно

У відділеннях по всій території України та онлайн

Коли тобі зручно

В будні та вихідні, з ранку до пізнього вечора

Як тобі комфортно

Процедури прості, a касири досвідчені й привітні

Поєднуємо fin та tech для найкращих рішень

Платіжну систему NovaPay визнано соціально важливою для України. Згідно з даними НБУ вона є лідером серед усіх систем переказу коштів, створених небанківськими установами. NovaPay – це понад 2 млн транзакцій на день, як процесинг найбільших банків країни, та 40% українського ринку переказів.

ТОВ «НоваПей» є платіжною організацією міжнародної платіжної системи «NovaPay». ТОВ «НоваПей» входить до групи компаній «Нова пошта». Одним із засновників фінансової компанії ТОВ «НоваПей» є ТОВ «НОВА ПОШТА», що займає провідні позиції на ринку поштових та кур’єрських послуг України.

Товариство з обмеженою відповідальністю «НоваПей» зареєстроване в 2012 році та знаходиться за адресою:
03026, м. Київ, Голосіївський район,
вулиця Столичне шосе, будинок 103, корпус 1, офіс 1304.
Код ЄДРПОУ: 38324133

ТОВ «НоваПей» є фінансовою установою відповідно до Свідоцтва про реєстрацію фінансової установи серії ФК № В0000149 від 05.02.2021 року.

Компанія володіє наступними ліцензіями:

  • Ліцензія Національного банку України на переказ коштів у національній валюті без відкриття рахунків № 11/1 від 17.10.2014 р.
  • Ліцензія Національного банку України на здійснення валютних операцій (переказ коштів) за № 44 від 24.05.2021 р.
  • Ліцензія на надання коштів у позику, в тому числі і на умовах фінансового кредиту, видана відповідно до Розпорядження Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг № 1095 від 13.04.2017 р.

ТОВ «НоваПей» не знаходиться в стані ліквідації фінансової установи.

Щодо ТОВ «НоваПей» не порушене провадження у справі про банкрутство, не застосована процедура санації фінансової установи.

Співробітник NovaPay може попросити клієнта заповнити опитувальник та надати інформацію про себе у випадку, коли він здійснює фінансові операції на суму від 400 тис. гривень (як однією операцією, так і кількома). У разі відмови компанія не зможе надати клієнту фінансові послуги.

Це зумовлено тим, що ТОВ «НоваПей» – небанківська фінансова установа, що є суб’єктом первинного фінансового моніторингу.

Згідно з вимогами Закону України «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення» та постановами НБУ, NovaPay зобов’язана проводити ідентифікацію, верифікацію та вивчення клієнтів (тобто запитувати інформацію щодо фінансового стану клієнта та змісту його діяльності), а також уточнювати інформацію про клієнта. І для компанії важливо, щоб отримана від клієнта інформація була підтверджена офіційними документами та даними з опитувальника.

Отримана від клієнта інформація є конфіденційною. Це означає, що компанії заборонено розповсюджувати її або передавати третім особам, якщо інше не встановлено законодавством України.

Андрій Кривошапко Генеральний директор NovaPay (ГК «Нова пошта»)

Веб-сайт використовує файли cookie. З їх допомогою ми покращуємо роботу сайту. Залишаючись на сайті, ви даєте згоду на використання файлів cookie.

Погодитись