Карта відділень


Група компаній NOVA

Легкість доставки для життя й бізнесу

NOVA — група компаній, яка надає приватним клієнтам і бізнесу повний спектр логістичних, фінансових і пов’язаних з ними послуг в Україні та за кордоном.

Група NOVA входить до 20 найбільших платників податків в Україні. За 2023 рік обсяг сплачених групою компаній податків становив 10,7 млрд грн, що на 50% більше, ніж минулого року.

Місія групи NOVA — легкість доставки для життя й бізнесу.

Для цього команди впроваджують нові продукти та сервіси, орієнтуючись на міжнародні стандарти й найкращий світовий досвід.

Цінності групи NOVA

Fast

Easy

Safe

Human

Tech

Growth

Компанії групи NOVA

Нова пошта Україна доставляє документи, посилки, великі вантажі, надає послуги фрахтових перевезень і фулфілменту. Лідер експрес-доставки в Україні.
Сайт Нова пошта
NovaPay — небанківська фінансова установа, яка розвиває власну міжнародну платіжну систему та надає фінансові послуги приватним клієнтам і бізнесу.
Сайт NovaPay
Nova Post надає повний спектр логістичних послуг для приватних осіб і бізнес-клієнтів, забезпечуючи швидку та надійну доставку документів, посилок і вантажів по Європі, а також між ЄС та Україною.
Сайт Nova Post
Nova Global відкриває світ міжнародних послуг, експорту та імпорту у 213 країнах. Основний фокус — глобальний ринок e-commerce, співпраця з міжнародними онлайн-маркетплейсами.
Сайт Nova Global
Supernova Airlines надає швидку доставку своїм клієнтам із будь-якої точки світу. Невдовзі авіакомпанія почне трансконтинентальні вантажні польоти.
Сайт Supernova Airlines
Nova Digital — потужний виробник вебдодатків і програмного забезпечення для архітектур будь-якої складності та навантаження на них.
Сайт Nova Digital

NOVA — це доставка по Україні, міжнародна, гуманітарна доставка та доставка грошей

Веб-сайт використовує файли cookie. З їх допомогою ми покращуємо роботу сайту. Залишаючись на сайті, ви даєте згоду на використання файлів cookie.

Погодитись