Найближча каса

Оформлення договору з ТОВ «НоваПей»

Щоб отримувати послуги NovaPay для бізнеса, наприклад, підключити інтернет-еквайринг або зарахування післяплати на рахунок (КО) підприємства чи ФОП тощо, зробіть наступні кроки:

1. Зареєструйте у Новій пошті бізнес-кабінет юридичної особи. Якщо у вас паспорт у вигляді ID-картки, додайте витяг про місце проживання. Його можна отримати онлайн через сервіс Дія. Відеоінструкція

2. Завантажте пакет документів відповідно до форми власності вашого підприємства. Зверніть увагу на опитувальник – він знадобиться вам у першу чергу.

3. Заповніть опитувальник у форматі Excel. Його шаблон знаходиться в пакеті документів, що ви завантажили попереднім кроком.

4. Створіть та відправте заявку за посиланням: novapay.ua/zalishilisya-pitannya-pidpriiemstvo. Обов’язково додайте заповнений опитувальник у форматі Excel (кнопка «ЗАВАНТАЖИТИ ФАЙЛ»).

У відповідь ви отримаєте лист на електрону пошту з контактами вашого персонального менеджера NovaPay.

5. На електронну адресу менеджера, відповідального за ваше звернення, надішліть через сервіс електронного документообігу «ВЧАСНО» (vchasno.ua) документи, що зазначені у пакеті (див. п. 1).

Вимоги до завантаження документів у сервіс «ВЧАСНО»:

  • завантажуйте документи у форматі PDF та називайте їх за змістом у наступному форматі:

паспорт + ІПН (в одному файлі), декларація + квитанція №2/ відмітка контролюючого органу про отримання (в одному файлі) тощо;

  • обирайте наступні параметри:

– «сторони підписання – двосторонні документи»;

– «порядок підписання – перший підпис від вашої компанії»;

– «контрагент – ЄДРПОУ/ІПН контрагента – 38324133»;

– «email контрагента – електронна адреса вашого менеджера».

Якісно заповнені документи скорочують час, що потрібен для їхньої перевірки, та пришвидшують підключення послуги.

Ми очікуємо, що протягом 3 робочих днів ви завантажите потрібні документи у сервіс «ВЧАСНО». В іншому випадку вашу заявку буде автоматично скасовано.

6. Підпишіть всі документи із використанням кваліфікованого електронного підпису (КЕП).

7. Після перевірки документів ваш менеджер NovaPay запропонує підписати у сервісі «ВЧАСНО» опитувальник та заяву про приєднання до Договору на переказ коштів для суб’єктів господарювання.

Публічна форма Договору розміщена на офіційному сайті NovaPay за посиланням: https://novapay.ua/wp-content/uploads/2023/11/sait_onovlenii-dogovir-ko_finmon.pdf

Офіційні тарифи для бізнесу на послуги ТОВ «НоваПей»

Умови та переваги послуги зарахування післяплати на рахунок

Веб-сайт використовує файли cookie. З їх допомогою ми покращуємо роботу сайту. Залишаючись на сайті, ви даєте згоду на використання файлів cookie.

Погодитись