Найближча каса
Назад до новин

Послуга «Контроль оплати» здобула перемогу Ukrainian E-Commerce Awards 2017

13 Квітня, 2017

Послуга «Контроль оплати» від «ПОСТ ФІНАНС» (ГК «Нова пошта») здобула перемогу у категорії «Кращий фінансовий продукт для Е-commerce» на «Ukrainian E-Commerce Awards 2017».

Шляхом голосування споживачі визначали найуспішніші інтернет-проекти українського ринку електронної комерції.

Оцінити якість продукту-переможця від «ПОСТ ФІНАНС» на сьогодні мають змогу більше 2400 корпоративних клієнтів, серед яких провідні інтернет-магазини. Укладаються нові угоди, тому цифра зростає щодня.

Послугу «Контроль оплати» забезпечує грошовий переказ «Безготівковий», за умовами якого платіж за замовлений товар приймається від фізичної особи-отримувача та перераховується на поточний рахунок корпоративного клієнта-відправника протягом наступного банківського дня.

При цьому переваги мають і відправники, адже їм гарантований переказ за товар, і одержувачі, оскільки забрати замовлення вони можуть у будь-якому відділенні «Нової пошти», сплативши при цьому лише вартість отриманого відправлення.

Веб-сайт використовує файли cookie. З їх допомогою ми покращуємо роботу сайту. Залишаючись на сайті, ви даєте згоду на використання файлів cookie.

Погодитись