Карта відділень

Документи для приватних осіб

Перелік документів для отримання та відправлення переказів

1. Паспорт громадянина України (у формі книжечки або ID-картки, або у формі електронного документа з мобільного додатку «Дія»).
2. Паспорт громадянина України для виїзду за кордон у формі книжечки або у формі електронного документа з мобільного додатку «Дія» (за умови пред’явлення Облікової картки фізичної особи — платника податків та інших обов’язкових платежів або Довідки про присвоєння ідентифікаційного номера фізичної особи — платника податків , яка видавалася до 21.02.2002 року).
3. Тимчасове посвідчення громадянина України.
4. Посвідка на постійне проживання (у формі книжечки або ID-картки).
5. Посвідка на тимчасове проживання (у формі книжечки або ID-картки).
6. Посвідчення біженця, що видане в Україні.
7. Посвідчення особи, яка потребує додаткового захисту.

У разі якщо документ, що підтверджує особу клієнта, не містить даних щодо його місця реєстрації (проживання), закрема, за наявності останнього запису про зняття з реєстрації, а також у випадку, коли дані щодо реєстрації (проживання) клієнта не можливо встановити із наданих документів, що посвідчують його особу, додатково вимагається один з наступних документів:
1. Довідка про реєстрацію місця проживання/перебування особи;
2. Витяг з єдиного державного демографічного реєстру щодо реєстрації місця проживання особи;
або 2.1. Довідка про ІПН
або 2.2. Паспорт громадянина України, в якому проставлено відмітку про відмову від одержання ідентифікаційного номера.

Перелік документів, що надає для отримання грошового переказу неповнолітня особа, якій на момент здійснення фінансової операції виповнилося 18 років, є повнолітньою фізична особа, що не має повної цивільної дієздатності (віком від 14 до досягнення 18 років, не включно)

1. Паспорт громадянина України.
2. Згоду органу опіки та піклування.
3. Згоду батьків (усиновлювачів) або піклувальника.

У разі відсутності у неповнолітньої особи паспорта громадянина України переказ можуть отримати батьки (усиновлювачі або піклувальники), як законні представники неповнолітньої особи, надавши:
1. Паспорт громадянина України або інший документ, що посвідчує особу.
2. Свідоцтво про народження дитини (неповнолітньої особи).
3. Рішення суду (для усиновлювачів).
4. Рішення суду або органу опіки та піклування (для піклувальників).

Перелік документів, що надає для здійснення грошового переказу неповнолітня особа, якій на момент здійснення фінансової операції виповнилося 18 років, є повнолітньою фізична особа, що не має повної цивільної дієздатності (віком від 14 до досягнення 18 років, не включно)

1. Паспорт громадянина України.
2. Паспорт громадянина України для виїзду за кордон (за умови пред’явлення облікової картки фізичної особи — платника податків та інших обов’язкових платежів або Довідки про присвоєння ідентифікаційного номера фізичної особи — платника податків , яка видавалася до 21.02.2002 року).

Перелік документів, що надає неповнолітня особа, якій на момент здійснення фінансової операції виповнилося 18 років, є повнолітньою фізична особа, що має повну цивільну дієздатність

Підтверджуючим документом для проведення фінансової операції, сума якої дорівнює або перевищує 5000,00 грн. (при оплаті-виплаті переказу готівкою)/ 30000,00 грн. (при оплаті переказу карткою) може виступати один з перелічених нижче документів:
1. Рішення органу опіки та піклування або рішення суду про надання повної цивільної дієздатності.
2. Свідоцтво про реєстрацію шлюбу.
3. Виписка або витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців.

Якщо неповнолітня особа має повну цивільну дієздатність – наявність письмової згоди органу опіки та піклування, батьків (усиновлювачів) або піклувальника на отримання готівкових коштів за фінансовою операцією, сума якої дорівнює або перевищує 5000,00 грн., не потрібна.

Опитувальник для фізичної особи (в паперовому форматі), підписаний фізичною особою.
Довіреність на отримання грошових коштів (шаблон).

Веб-сайт використовує файли cookie. З їх допомогою ми покращуємо роботу сайту. Залишаючись на сайті, ви даєте згоду на використання файлів cookie.

Погодитись