Карта відділень

Поширені питання

Миттєвий переказ готівкою

novapay.ua/myttjevyj

Що таке грошовий переказ через Нову пошту?

У відділеннях Нової пошти по всій Україні можна відправити та отримати грошові перекази NovaPay – фінансової компанії, яка входить до Групи компаній NOVA.

Грошовий переказ Миттєвий – це терміновий переказ коштів у гривні по Україні, який можна отримати готівкою у пунктах NovaPay, що розташовані у відділеннях Нової пошти.

Як надіслати грошовий переказ по Україні?

Відправити миттєвий грошовий переказ можна:

 • у мобільному застосунку NovaPay,
 • у відділенні Нової пошти, де надаються фінансові послуги.

Щоб відправити гроші у мобільному застосунку NovaPay, перейди в розділ “Перекази”, обери спосіб доставки коштів: на картку або до відділення. Заповни дані отримувача – ПІБ та номер телефону – обери картку та сплати за переказ.
Щоб відправити кошти у відділенні, надай оператору дані отримувача – ПІБ та телефон – та сплати переказ. Для відправки грошового переказу від 5 тис. грн захопи власний паспорт.

Яку максимальну суму можна переказати до відділення Нової пошти?

Миттєвий переказ, що сплачується онлайн на сайті, має обмеження максимальної суми у 29 тис. 999 грн.
Максимальна сума, яку можна надіслати у відділенні готівкою – 399 тис. 999 грн 99 коп.
Максимальна сума одного переказу, яку можна надіслати, сплативши у відділенні карткою – 29 тис. 999 грн (максимальна сума переказів на день – 100 000 грн).

Як отримати грошовий переказ без комісії?

Отримати грошовий переказ можна у відділенні Нової пошти, де надаються фінансові послуги NovaPay, або на картку будь-якого українського банку. Комісію сплачує відправник переказу.

Чи можна повернути миттєвий переказ?

Переказ можна відкликати, доки його не видано отримувачу.
Для цього в застосунку NovaPay відкрий деталі переказу, який хочеш відкликати, і натисни Скасувати. Кошти повернуться на картку миттєво.

Зробити повернення можна у зручному відділенні Нової пошти. Для цього відправник з документами, що посвідчують особу, має особисто звернутися до відділення Нової пошти, де надаються фінансові послуги. Сума переказу виплачується відправнику готівкою. Комісія за переказ не повертається.

Важливою умовою для повернення є наявність достатньої суми готівки в касі відділення. То ж, якщо переказ був суттєвим, не буде зайвим попередньо завітати до відділення та замовити кошти.

Які обмеження існують для онлайн-переказів у Новій пошті?

Для миттєвих онлайн-переказів діють наступні ліміти:

 • максимальна сума однієї операції – 29 999 грн
 • максимальна сума на місяць за однією карткою – 249 999 грн
 • максимальна кількість переказів за однією карткою на день – 50 шт.
 • максимальна кількість переказів за однією карткою протягом календарного місяця – 500 шт.

Максимальна сума враховує безпосередньо грошовий переказ та комісію за послугу.

Зазначені обмеження є спільними для всіх фінансових послуг у Новій пошті, що сплачуться онлайн: на сайті НоваПей, автосписанням у відділеннях та кур’єрів, у мобільному додатку та на сайті Нової пошти.

Післяплата

novapay.ua/pisljaplata

Чи можу я сплатити післяплату в додатку Нової пошти?

В мобільному додатку Нової пошти можна оплатити посилку, що відправлена з післяплатою. Знайти потрібне відправлення можна у розділі «Сплатити посилку».

Яка вартість післяплати на Новій пошті у разі оплати у мобільному додатку?

У разі оплати відправлення з післяплатою в додатку Нової пошти клієнт сплачує той самий тариф, що й у разі розрахунку у відділенні – це 2% від вартості вантажу + 20 грн. Додаткова комісія за оплату післяплати онлайн відсутня.

Який тариф за користування послугою «Післяплата» на Новій пошті?

Вартість послуги «Післяплата» на Новій пошті у 2022 році становить 2% від вартості товару та додатково 20 грн.

Чи потрібно замовляти готівку, щоб отримати післяплату за дороге відправлення?

Якщо очікуєш значну суму готівки – її варто попередньо замовити. Для цього завітай до зручного відділення Нової пошти та звернися із цим питанням до оператора. Він допоможе уточнити наявність коштів та повідомить, чи буде можливість отримати потрібну суму на обраному відділенні наступного дня, чи варто звернутися до іншого відділення.

Зняття готівки та поповнення картки

novapay.ua/card

Чи можу я зняти готівку з картки іноземного банку?

У відділеннях Нової пошти пропонується зняття готівки лише з карток українських банків.

Чи можу я переказати гроші на картку іноземного банку у Новій пошті?

Фінтех компанія НоваПей, яка надає фінансові послуги у відділеннях Нової пошти, здійснює перекази виключно на картки, що були випущені та обслуговуються українськими банками.

В якій валюті я можу поповнювати баланс картки та знімати з неї готівку?

Операції за картками у відділеннях Нової пошти, де надаються фінансові послуги НоваПей, здійснюються виключно у національній валюті – українській гривні.

Чи можу я зняти готівку з соціальної картки або переказати на неї кошти без комісії?

Під час отримання готівки та переказу коштів на картку, незалежно від її типу, обов’язково сплачується комісія. Банк, що випустив карту, може стягувати додаткову комісію, з огляду на його тарифи.

Міжнародні перекази Western Union

novapay.ua/western-union

Яку комісію сплачує отримувач переказу Western Union?

Комісію за переказ через міжнародну платіжну систему Western Union сплачує фізична особа – відправник переказу.

Яка вартість міжнародного грошового переказу Western Union?

Розмір комісії залежить від країни, з якої відправляється переказ. Комісію сплачує відправник переказу.

В якій валюті можна отримати переказ Western Union у відділенні Нової пошти?

Виплата переказів в касах NovaPay, що працюють у відділеннях Нової пошти, здійснюється виключно в українській гривні.

За яким курсом сума переказу конвертується до валюти країни отримувача?

Обмінний курс виплати переказу встановлює міжнародна платіжна система Western Union. Всю інформацію щодо курсу, суми виплати переказу та обмежень в країні, куди надсилаються гроші, відправник отримає в момент оформлення переказу.

Що таке MTCN Western Union?

Під абревіатурою MTCN розуміють контрольний номер або код переказу у міжнародній платіжній системі Western Union. Саме так вона й розшифровується Money Transfer Control Number та дослівно перекладається Контрольний номер грошового переказу.

Як виглядає контрольний номер грошового переказу Western Union?

Номер переказу Western Union складається з 10 цифр. Він має назву MTCN (Money Transfer Control Number) та повідомляється платнику переказу під час відправки коштів.

Які документи потрібні, щоб отримати переказ Western Union на Новій пошті?

Ідентифікація та верифікація клієнтів, що відправляють чи отримують міжнародні грошові перекази Western Union у відділеннях Нової пошти, здійснюється згідно стандартів українського законодавства до фінансових операцій. Підтвердити особу можна за допомогою паперового паспорту, ID-картки чи мобільного додатку «Дія». Більше інформації на сторінці «Верифікація».

Протягом якого часу потрібно отримати переказ Western Union?

Перекази Western Union від приватних осіб мають бути отримані протягом 90 днів. Якщо за цей час кошти не були отримані, про це повідомляється відправнику та на його запит переказ може бути відкликано.
Перекази Western Union, що надходять від юридичної особи, мають бути отримані протягом 30 днів.
Перекази, що надходять з боку World Food Programme ООН, мають бути отримані протягом 30 днів. В іншому разі, отримувачу потрібно зателефонувати на гарячу лінію організації за номером 0 800 600 122 або повторно подати заявку на отримання допомоги.

Чи може грошовий переказ Western Union отримати представник за довіреністю?

Правилами міжнародної платіжної системи Western Union заборонена видача переказів за довіреністю. Отримати переказ може лише та особа, яку вказав відправник. Для зміни даних отримувач має звернутися до відправника.

У разі отримання грошової допомоги від Всесвітньої продовольчої програми (World Food Programme, WFP) ООН отримувач може звернутися на сайт організації ukr.reg.scope.wfp.org/ukr/help, чи зателефонуйте на гарячу лінію організації за номером 0 800 600 122.

Як отримати допомогу від WFP ООН у відділенні Нової пошти?

Всесвітня продовольча програма (World Food Programme, WFP) – це гуманітарна організація ООН, яка надає продовольчу допомогу у вигляді готівки внутрішньо переміщеним особам (ВПО). Допомога щомісячна терміном на 3 місяці. Сума допомоги – 2 220 грн на одну особу, максимальна сума переказу 6 660 грн на родину (до 3 осіб або більше).

Для оформлення допомоги необхідно звернутися до місцевих органів влади. Після оформлення на мобільний телефон отримувача допомоги надійде повідомлення з номером переказу Western Union (коду MTCN), з яким можна звернутися до будь-якого відділення Нової пошти, щоб отримати переказ готівкою. Підтвердити особу можна за допомогою паперового паспорту, ID-картки чи мобільного додатку «Дія». Більше інформації на сторінці «Верифікація».

Я не можу отримати допомогу через помилку в ПІБ. Що робити?

Зверніться до місцевого органу влади, де ви оформлювали допомогу від Всесвітньої продовольчої програми (World Food Programme, WFP) ООН, або на сайт організації ukr.reg.scope.wfp.org/ukr/help, чи зателефонуйте на гарячу лінію організації 0 800 600 122.

Я не можу отримати код від Всесвітньої продовольчої програми ООН. Що робити?

Необхідно звернутися до місцевого органу влади, де ви оформлювали продовольчу допомогу від Всесвітньої продовольчої програми (World Food Programme, WFP) ООН, або завітати на сайт організації ukr.reg.scope.wfp.org/ukr/help чи зателефонувати на гарячу лінію організації 0 800 600 122.

Оплата рахунків та поповнення мобільного

novapay.ua/oplata-rahunkiv

Чи можу я здійснити оплату рахунку без договору?

Так, в NovaPay можна здійснити оплату рахунку за банківськими реквізитами. Таким чином зручно платити за товари та послуги від ФОП і підприємств, переказувати кошти на благодійність або до державних установ.

Як оплатити рахунки за електроенергію та доставку газу?

Сплатити за послуги постачальників газу, електроенергії та інші комунальні рахунки можна у найближчому відділенні Нової пошти, де надаються фінансові послуги NovaPay. Для цього потрібно сказати оператору назву отримувача або його банківські реквізити, що зазначені у рахунку, а також власний ідентифікатор користувача (номер договору тощо).

Детальний перелік компаній, які мають угоду щодо зарахування коштів від користувачів, і тарифів за послугою розміщено у розділі «Всі документи» в категорії «Документи для приватних осіб».

Які рахунки я можу сплатити за реквізитами без комісії?

Без комісії можна оплатити рахунки на користь компаній, які уклали відповідні угоди з ТОВ «НоваПей». Зокрема, сплатити рахунки за інтернет та погасити кредит. Для цього потрібно сказати оператору назву отримувача та власний ідентифікатор користувача (номер договору тощо).

Детальний перелік компаній, які мають угоду щодо зарахування коштів від користувачів, і тарифів за послугою розміщено у розділі «Всі документи» в категорії «Документи для приватних осіб».

Як поповнити мобільний у відділенні Нової пошти?

Для поповнення мобільного ви маєте назвати оператору номер телефону, на баланс якого бажаєте відправити кошти, та сплатити суму поповнення і комісію.

У разі, якщо ви користуєтеся мобільним за контрактом, ви можете сплатити телефонний рахунок за номером договору.

Вартість послуги становить 1% від суми, але не менше 7 грн.

Послуги надаються в пунктах ТОВ «НоваПей», які розташовані у відділеннях Нової пошти. Детальний перелік компаній, які мають угоду щодо зарахування коштів від користувачів, і тарифів за послугою розміщено у розділі «Всі документи» в категорії «Документи для приватних осіб».

Виплата міжнародних переказів Ria

novapay.ua/ria

Який має вигляд контрольний номер переказу RIA?

Контрольний номер може складатися з цифр і букв та містити від 6 до 14 символів.

У якій валюті я можу отримати переказ?

На Новій пошті виплати Ria Money Transfer здійснюються лише в гривні.

Як визначається обмінний курс переказу Ria Money Transfer для виплати в Україні?

Курс, за яким переказ конвертується в гривню, встановлює міжнародна платіжна система RIA.

Які існують обмеження для переказів RIA?

Переказ із-за кордону не може перевищувати 399 999 грн.

Переказ, який не було отримано протягом 21 доби, повертається до відправника.

Де я можу отримати грошові перекази Ria Money Transfer?

Отримати грошовий переказ RIA готівкою можна у найближчому пункті NovaPay, які працюють відділеннях Нової пошти по всій Україні.

Чи може неповнолітній отримати переказ RIA у Новій пошті?

Отримувачем переказу має бути повнолітня фізична особа – резидент України або нерезидент.

Як в Україні можна поставити питання представникам RIA?

Отримати консультацію можна за телефоном офіційного центра підтримки RIA +380 44 331 24 20. Гаряча лінія працює з понеділка по п’ятницю з 9:00 до 18:00. Поставити питання та отримати відповідь можна українською та англійською мовами.

Виплата міжнародних переказів MoneyGram

novapay.ua/moneygram

Як виглядає контрольний номер переказу MoneyGram?

Контрольний номер переказу MoneyGram складається з 8 цифр. 

У якій валюті я можу отримати переказ MoneyGram?

У Новій пошті виплати переказів від MoneyGram здійснюються лише в гривні.

Як визначається обмінний курс переказу MoneyGram для виплат в Україні?

Обмінний курс виплати переказу встановлюється міжнародною платіжною системою MoneyGram під час відправки грошей.

Чи існують обмеження для переказів через MoneyGram?

Так, існують. Один переказ не може перевищувати 10 000 доларів США або 7 000 євро в еквіваленті національної валюти – гривні. Це обмеження діє як для відправки, так і для виплати коштів.

Також один клієнт може відправити та отримати до 25 000 доларів США протягом 3 місяців або 75 000 доларів США протягом 12 місяців.

Де можна отримати грошові перекази MoneyGram?

Грошовий переказ MoneyGram можна отримати готівкою в будь-якому відділенні Нової пошти, де надаються фінансові послуги NovaPay, по всій Україні.

Чи може неповнолітній отримати грошовий переказ MoneyGram у Новій пошті?

Отримати переказ може лише повнолітня фізична особа.

Чи може грошовий переказ MoneyGram отримати представник за довіреністю?

Правила MoneyGram забороняють видавати перекази за довіреністю. Отримати переказ може лише та особа, яку зазначив відправник. Щоб змінити дані, отримувач має звернутися до відправника.

Які документи я маю надати для отримання переказу?
Насамперед, це документи, які підтверджують твою особу:

Зверни увагу, MoneyGram може запитати додаткові документи для уточнення інформації щодо роду діяльності, місця проживання тощо. Ми на це не впливаємо, але маємо попередити.

Чи можна отримати переказ або виплату гуманітарної допомоги від юридичної особи?

Ми працюємо над цим, але наразі отримати переказ можна лише від фізичних осіб. 

Щоб отримати перекази від юридичних осіб, звернись, будь ласка, до іншого партнера MoneyGram.

Посилка в кредит

novapay.ua/credit

Хто може отримати замовлення у Новій пошті в кредит?

Скористатися послугою «Посилка в кредит» від НоваПей Кредит у відділеннях Нової пошти Послуги надаються в пунктах ТОВ «НоваПей», що розташовані у відділеннях Нової пошти можуть громадяни України у віці від 18 до 69 років, які щонайменше раз на півроку надсилають або отримують замовлення з післяплатою.

Як сплачувати кредит?

Сплачуй посилку в кредит щомісяця рівними частинами. Графік платежів розписаний у паспорті кредиту.
Сплачувати можна у такі способи:

 • У мобільному додатку NovaPay. Для цього перейди в меню «Кредити» внизу екрану та обери потрібний кредит. На кредиті, який хочеш сплатити, натисни «Погасити». Обери потрібну суму та здійсни оплату з банківської картки.
 • У мобільному додатку Нової пошти в «Особистому кабінеті». Для цього натисни значок людини вгорі екрану. Після цього обери «Посилку в кредит», та перейди до розділу «Відкриті кредити». На кредиті, який хочеш сплатити, натисни напис «Погасити». Обери потрібну суму та здійсни оплату з банківської картки.
 • У відділенні Нової пошти Послуги надаються в пунктах ТОВ «НоваПей», що розташовані у відділеннях Нової пошти карткою або готівкою. Для оплати потрібно назвати твоє прізвище, ім’я, по батькові та номер телефону. Якщо у тебе буде декілька кредитів у НоваПей Кредит, також буде потрібний номер договору, який зазначено у заяві на видачу траншу;
 • Самостійно за реквізитами НоваПей Кредит у будь-якому банку чи онлайн-сервісі.

Реквізити для оплати:
Отримувач: ТОВ «НоваПей Кредит»
ЄДРПОУ: 40055034
Рахунок Отримувача: № UA95 300528 0000026500455000652
Банк Отримувача: АТ «ОТП Банк»
МФО Банку: 300528
Призначення платежу: Погашення кредиту за Заявою № ХХХ про видачу траншу. ПІБ позичальника. ІПН позичальника.

Які товари можна оформити в кредит у Новій пошті та на яку суму?

Оформити в кредит можна будь-які товари, що доставляються Новою поштою із післяплатою, вартістю від 1000 грн до суми, визначеної у вашому персональному кредитному ліміті. Вартість доставки та комісія за переказ також включаються до суми кредиту.

Кредитує компанія НоваПей Кредит, яка є частиною фінансової групи НоваПей та входить до великої родини Нової пошти.

Чи можливо оформити кредит після огляду товару?

Так, звичайно. Ви спочатку перевіряєте замовлення і, якщо воно вас влаштовує, розраховуєтеся за нього. Тільки в разі оформлення кредиту, за відправлення сплачує НоваПей Кредит, а ви повертаєте нам ці кошти протягом року.

Чи можна взяти в кредит декілька замовлень за один раз?

Так, ви можете оформити один кредит одразу на декілька замовлень з післяплатою, якщо їхня спільна вартість не перевищує ваш персональний кредитний ліміт.

Коли потрібно сплачувати кредит?

Сплачуйте посилку в кредит щомісяця рівними частинами. Графік платежів розписаний у паспорті кредиту. Посилання на нього ви отримаєте у повідомленні під час оформлення кредиту.

Сплатити щомісячний платіж можна на декілька днів раніше планової дати. Це корисно робити, якщо платіж здійснюється за реквізитами НоваПей Кредит у банку чи через онлайн-сервіси.

Чи можна сплатити кредит за іншу особу?

Так, зробити плановий платіж, погасити заборгованість чи кредит повністю може будь-яка особа. Для цього під час оплати у відділенні Нової пошти Послуги надаються в пунктах ТОВ «НоваПей», що розташовані у відділеннях Нової пошти платник має повідомити прізвище, ім’я, по батькові позичальника та його номер телефону. Щоб сплатити 5 тис. грн чи більше, платник має надати свій паспорт.

В разі, якщо позичальник має декілька кредитів у НоваПей Кредит, додатково буде потрібен номер договору, який зазначено у заяві на видачу траншу.

В разі оплати у будь-якому банку чи онлайн-сервісі, потрібно надати реквізити для оплати, що вказані у заяві на видачу траншу в пункті 2.11.

Що потрібно, щоб оформити посилку в кредит?
Для оформлення у відділенні Нової пошти:
Для оформлення посилки в кредит потрібне відправлення з післяплатою, вартістю від 1000 грн до суми, визначеної у твоєму персональному кредитному ліміті.
З документів потрібні оригінали твого паспорта з пропискою та довідки ІПН, або ці самі документи у додатку «Дія». Важливо, щоб обидва документи були одного виду:
або в оригіналі, або у «Дії».
Тобі потрібен телефон, на номер якого замовлено посилку. На нього надійде повідомлення з паролем, для підписання документів в електронному вигляді.
Також буде потрібна твоя згода на перевірку твоєї кредитної історії.

Для оформлення у додатку NovaPay:
Для оформлення посилки в кредит потрібне відправлення з післяплатою, вартістю від 1000 грн до суми, визначеної у твоєму персональному кредитному ліміті.
Встанови мобільний додаток NovaPay на свій телефон, пройди процедуру онбордингу та відкрий рахунок в ТОВ «НоваПей».
Перейди в меню «Кредити» внизу екрану, натисни «Обрати посилку». Або в меню посилок (ЕНок). Обери потрібну посилку на суму від 1000 грн для оформлення в кредит.
Ознайомся з умовами кредиту та натисни «Оформити кредит». Ознайомся з документами по кредиту та натисни «Підписати». На твій телефон надійде повідомлення з паролем, для підписання документів в електронному вигляді. Введи отриманий пароль у додатку та почекай поки ми відкриємо кредит та оплатимо твою посилку.
Після відображення на екрані повідомлення про успішне оформлення кредиту, можеш забирати свою посилку на відділенні або у поштоматі.

Хто кредитує отримання посилки у Новій пошті?

Кредит надає ТОВ «НоваПей Кредит», яка є частиною фінансової групи НоваПей та входить до великої родини Нової пошти.
Компанія має всі необхідні ліцензії та дозволи НБУ.
Детальна інформація про ТОВ «НоваПей Кредит»

Чи будете ви перевіряти мою кредитну історію?

Так, під час оформлення розстрочки у відділенні Нової пошти Послуги надаються в пунктах ТОВ «НоваПей», що розташовані у відділеннях Нової пошти ви маєте погодити отримання НоваПей Кредит вашої кредитної історії. Насамперед, ми прагнемо допомагати клієнтам, які мають позитивну ділову репутацію та не мають невиконаних фінансових зобов’язань.

На яких умовах надається посилка в кредит?

Кредит надається на строк в 12 місяців. Річна ставка за користування кредитом становить 0,00001%. Комісія за обслуговування кредиту – 3,5% на місяць від суми запозичення. Реальна річна процентна ставка – 100,96%. В кредит можна оформити будь-яке відправлення з післяплатою, вартістю від 1000 грн до суми, визначеної у вашому персональному кредитному ліміті. Сплачувати кредит потрібно щомісяця рівними частинами.

Чи можна оформити нову посилку в кредит, якщо попередня ще на сплачена повністю?

Так. Ви можете оформити нову посилку в кредит в межах вашого персонального кредитного ліміту.

Яка реальна річна процентна ставка кредиту?

Реальна річна процентна ставка посилки в кредит становить 100,96%.

Скільки я переплачу за товар за весь час користування кредитом?

Деталізацію щодо всіх умов та платежів ви зможете переглянути в документах, які будуть сформовані під час оформлення.

Скільки часу потрібно на оформлення?

Зазвичай оформлення посилки в кредит у додатку NovaPay або у відділенні Нової пошти Послуги надаються в пунктах ТОВ «НоваПей», що розташовані у відділеннях Нової пошти займає близько 5 хвилин.

Як продавець отримує кошти за посилку в кредит та кого буде зазначено платником у документах?

Коли надається кредит, кошти перераховуються за реквізитами продавця. Такий платіж нічим не відрізняється від звичайної післяплати за відправлення.

Платником за ЕН буде зазначено отримувача товару – людину, на яку оформлено посилку в кредит.

Як розраховується кредитний ліміт?

Персональний кредитний ліміт розраховується автоматично на підставі кількості та вартості замовлень з післяплатою, що ви отримували у Новій пошті протягом останніх 6 місяців, вашої кредитної історії, щомісячного доходу та інших факторів, що впливають на вашу платоспроможність.

Чому в мене немає кредитного ліміту на оплату відправлень у Новій пошті?

Скоріш за все, у нас недостатньо ваших даних для розрахунку кредитного ліміту. Кредитний ліміт розраховується автоматично на підставі кількості та вартості замовлень з післяплатою, що ви отримували у Новій пошті протягом останніх 6 місяців, вашої кредитної історії, щомісячного доходу та інших факторів, що впливають на вашу платоспроможність.

Чому для мене відсутня можливість оформити посилку в кредит?

Розрахунок персонального кредитного ліміту здійснюється автоматично на підставі кількості та вартості замовлень з післяплатою, що ви отримували у Новій пошті протягом останніх 6 місяців, вашої кредитної історії, щомісячного доходу та інших факторів, що впливають на вашу платоспроможність.

Якщо зараз можливість оформити посилку в кредит для вас відсутня, перевірте кредитний ліміт через 1 місяць.

Чи можу я погасити кредит достроково?

Так, звичайно. Ви можете достроково повністю погасити отриманий кредит без додаткових комісій та процентів, сплативши лише комісію за користування кредитом за поточний місяць.

Щоб сплатити 5 тис. грн чи більше, ви маєте має надати свій паспорт.

Що буде, якщо я заплачу більше, ніж зазначено у графіку?

В разі внесення суми, що перевищує плановий платіж, надлишок буде спрямовано на погашення основної частини (тіла) кредиту.

Оскільки зменшується загальна заборгованість, ми відкоригуємо графік платежів – всі наступні платежі будуть рівномірно зменшені. Строк кредиту залишиться таким самим.

За потреби, ви зможете роздрукувати оновлений графік погашення у будь-якому відділенні Нової пошти Послуги надаються в пунктах ТОВ «НоваПей», що розташовані у відділеннях Нової пошти .

Як достроково повністю погасити кредит та скільки це коштує?

Дізнайся суму, яку необхідно сплатити для повного погашення. Це можна зробити у мобільному додатку NovaPay, у мобільному додатку Нової пошти чи будь-якому відділенні Нової пошти Послуги надаються в пунктах ТОВ «НоваПей», що розташовані у відділеннях Нової пошти , або контакт-центрі за телефоном 0 800 30 79 30 .
Сплати цю суму, де тобі буде зручно: у мобільному додатку NovaPay, у мобільному додатку Нової пошти, у відділенні або банку чи іншому фінансовому сервісі за реквізитами. Щоб сплатити 5 тис. грн чи більше, ти маєш надати свій паспорт.
В разі повного погашення нараховуються лише відсотки за фактичну кількість днів користування розстрочкою (0,00001% річних) та комісія за обслуговування кредиту – 3,5% від суми запозичення за кожний місяць користування.
Немає жодних додаткових комісій та штрафів за дострокове погашення.

Що робити, якщо позичальника призвано на військову службу?

Ми дякуємо усім, хто став на захист України.
Позичальники-військовослужбовці звільняються від сплати відсотків за користування кредитом. Також до них не нараховуються штрафи та пені за несвоєчасну сплату кредиту.
Ці пільги передбачені законом «Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей».
Щоб отримати пільгу, позичальник або його близькі особи мають повідомити про проходження військової служби та надати підтверджуючі документи:

 • військовий квиток, у якому в відповідних розділах здійснюються службові відмітки;
 • або довідка про призов військовозобов’язаного на військову службу, видана військовим комісаріатом або військовою частиною;
 • для резервістів − витяг із наказу або довідка про зарахування до списків військової частини;
 • інші документи, що підтверджують проходження військової служби.

Повідомити можна зручним шляхом:

 • на електронну адресу mobilized-kredit@novapay.ua
 • листом за адресою 03026, м. Київ, Столичне шосе, 103, корпус 1, 13-й поверх, оф.1307
 • телефоном за номером 0 800 30 79 30

У повідомленні потрібно вказати ПІБ та ІПН позичальника, номер кредитної угоди.

Як дізнатися стан моєї поточної заборгованості та скільки треба платити за кредит?

Дізнатися свою заборгованість, розмір і дату наступного платежу та іншу інформацію щодо кредиту можна у мобільному додатку NovaPay, у мобільному додатку Нової пошти, у відділенні Нової пошти або в контакт-центрі НоваПей.

 • У мобільному додатку NovaPay перейди в меню «Кредити» внизу екрану. Обери потрібний кредит зі списку та перейди до деталей кредиту, там ти зможеш побачити суму заборгованості по кредиту, розмір та статус поточного платежу та дату, до якої його потрібно сплатити.
 • У мобільному додатку Нової пошти перейди в «Особистий кабінет». Для цього натисни значок людини вгорі екрану. Після цього обери «Посилку в кредит», та перейди до розділу «Відкриті кредити».
 • Завітай до зручного відділення Нової пошти Послуги надаються в пунктах ТОВ «НоваПей», що розташовані у відділеннях Нової пошти або зателефонуй до контакт-центру за телефоном 0 800 30 79 30 , щоб дізнатися суму, яку необхідно сплатити для повного погашення, розмір поточного платежу та наявної заборгованості.

Під час звернення до відділення надай паспорт або інший ідентифікаційний документ. Підтвердити особу можна за допомогою паперового паспорту, ID-картки чи мобільного додатку «Дія». Більше інформації про це розміщено на сторінці «Верифікація»
Для дзвінків до контакт-центру використовуй телефон, на який оформлено кредит.

Чи можу я дізнатися стан поточної заборгованості за іншу особу?

З міркувань безпеки ми надаємо інформацію щодо кредитів тільки тій особі, яка їх оформила.

Чи можу я отримати довідку щодо повного погашення кредиту?

Так, для цього вам необхідно звернутись в контакт-центр за номером 0 800 30 79 79 та оформити відповідну заявку.
Для дзвінків до контакт-центру використовуйте телефон, на який оформлено кредит.

Чи можна отримати посилку в кредит за довіреністю?

Отримати посилку в кредит може тільки особа, яку зазначено отримувачем відправлення. Оформленням кредиту за довіреністю не передбачено умовами послуги.

Післяплата в мобільному додатку Нової пошти

novapay.ua/v-dodatku

Чи можна в додатку Нової пошти сплатити післяплату?

Користуватися онлайн-оплатою відправлень в додатку однаково зручно як для попередньо оплачених вантажів, так і для посилок із післяплатою.

Чи є комісія за оплату через додаток Нової пошти

Оплата відправлень онлайн здійснюється за тим самим тарифом, що й у відділенні Нової пошти. Додаткова комісія відсутня.

Онлайн-оплата відправлення за іншу особу

novapay.ua/oplata-za-inshu

Де я можу розрахуватися за відправлення за іншу особу?

Оплатити відправлення, що прямує до третьої особи, можна онлайн у мобільному додатку Нової пошти.

Які дані потрібні, щоб оплатити відправлення за іншу особу?

Для оплати за іншу людину потрібно знати номер експрес-накладної (ЕН) та номер телефону отримувача. Цієї інформації достатньо, щоб у мобільному додатку Нової пошти знайти відправлення.

Автосписання з картки

novapay.ua/autospysannya

Як можна підключити послугу?

За ініціативою покупця: в особистому кабінеті або додатку Нової пошти. Для цього покупець має обрати основну картку у меню «Банківські картки».

Як платити без зайвих слів у відділенні?

Активуй функцію «Автосписання за замовчуванням» для оплати без слів.

Де можна скористатись послугою?

Користуйся послугою під час оплати за відправлення на касі у відділеннях Нової пошти.

Які обмеження на суму оплати існують для послуги?

Щоденний ліміт суми оплати – 29 999 грн. При оплаті від 500 грн на номер клієнта надсилається одноразовий пароль для підтвердження оплати.

Інтернет-еквайринг

novapay.ua/ia

Хто сплачує послугу «Надійна покупка»?

Вартість послуг доставки сплачує покупець.

Комісію NovaPay за послугу перерахування коштів сплачує продавець. NovaPay списує комісію з суми перерахованих коштів на користь продавця.

Яка вартість «Надійної покупки»?

Вартість послуг доставки сплачується згідно з тарифами Нової пошти.

Комісія за переказ коштів встановлюється для кожного контрагента окремо відповідно до тарифу за переказ коштів з використанням технології інтернет-еквайрингу.

Коли будуть перераховані кошти за товар?

Кошти будуть перераховані на розрахунковий рахунок продавця наступного робочого дня після отримання товару покупцем у відділенні Нової пошти.

Навіщо клієнту надавати пакет документів?

NovaPay як фінансова компанія має проводити належну перевірку клієнтів, зокрема для встановлення ділових відносин. Це передбачено у статті 11 Закону України «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення» та Додатку 1 Положення НБУ № 107.

Ідентифікація та верифікація здійснюються на підставі поданих клієнтом (або особою, яка діє від його імені) офіційних документів або їх копій, засвідчених в установленому порядку.

Що буде у випадку, якщо покупець прийшов до відділення, але відмовився від посилки?

У разі оформлення послуги «Надійна покупка» покупцю будуть повернуті зарезервовані кошти за винятком вартості доставки відправлення.

Реєстрові виплати

novapay.ua/vyplaty

Як здійснити реєстрові виплати через відділення Нової пошти?

Для цього потрібно укласти угоду з ТОВ «НоваПей» та налаштувати завантаження реєстру для платежів. Але передусім радимо звернутися до менеджера, натиснувши кнопку замовлення послуги або за телефоном гарячої лінії 0 800 30 79 79 .

У якій валюті можна здійснювати масові виплати?

Виплати коштів за реєстром здійснюються виключно у національній валюті – українській гривні.

Яка мінімальна сума реєстрового поповнення?

Мінімальна сума переказу реєстрового поповнення, яке можна отримати у відділенні Нової пошти, становить 100 грн.

Торгова виручка

novapay.ua/vyruchka

Кому доступна послуга із перерахування торгової виручки?

Здавати готівку для перерахування на поточний рахунок можуть ФОП та бізнеси, які уклали відповідний договір або додаткову угоду до поточного договору КО з ТОВ «НоваПей».

Для початку співпраці клієнти мають пройти перевірку та отримати погодження департаменту фінансового моніторингу НоваПей.

Хто може здавати торгову виручку у відділеннях Нової пошти?

Здавати готівку у відділеннях Нової пошти, де надаються фінансові послуги НоваПей, мають штатні співробітники компанії-клієнта, які мають відповідне доручення від підприємства або завірене нотаріусом.

Всі уповноважені представники маю пройти ідентифікацію та верифікацію за стандартами НоваПей.

Виключний список уповноважених представників компанії узгоджується під час підписання договору та вноситься у нього.

Як укласти договір з НоваПей?

Для підключення послуг НоваПей для бізнесу та сформуйте пакет документів відповідно до форми власності вашого підприємства. Залиште заявку на підключення у формі зворотного зв’язку внизу цієї сторінки або за телефоном Контакт-центру НоваПей 0 800 30 79 79, і з вами зв’яжеться фахівець.

Укладання договорів здійснюється лише в електронному вигляді через сервіс документообігу Вчасно.

Детальну інструкцію, як прискорити підключення послуг НоваПей, дивіться на сторінці Оформлення договору з ТОВ «НоваПей».

Коли кошти будуть зараховані на рахунок?

Гроші перераховуються на рахунок того ж або наступного дня, залежно від часу внесення готівки:

   • кошти, що внесені до 15:00 – перераховується в день прийняття;
   • кошти, що внесені після 15:00 – перераховується не пізніше 15:00 наступного дня.

Зарахування післяплати на рахунок

novapay.ua/pisljaplata-na-rahunok

Хто сплачує комісію за переказ?

Платник комісії за перерахування післяплати на розрахунковий рахунок залежить від обраного тарифу обслуговування. Якщо підприємець обрав стандартний тариф (тарифний план 1), він сам сплачує комісію за послуги NovaPay. При співпраці за розподільним тарифом (тарифний план 2), вартість послуги сплачують відправник та отримувач післяплати.

Які документи потрібні ФОП, щоб укласти договір про безготівкове зарахування на поточний рахунок післяплати з Нової пошти?

Фізична особа-підприємець має надати власні документи для ідентифікації, платіжні реквізити IBAN та фінансову звітність. Обов’язково потрібно заповнити опитувальник щодо походження коштів для державного фінансового моніторингу – це можна зробити в електронному форматі через сервіс «ВЧАСНО» з накладанням ЕЦП. Повний перелік

Які документи потрібні юридичній особі (ТОВ), щоб укласти договір про безготівкове зарахування на поточний рахунок післяплати з Нової пошти?

Юридична особа має надати власні інформацію щодо структури власності та установчі документи, платіжні реквізити IBAN і фінансову звітність, документи для ідентифікації уповноваженої особи та документи на підтвердження її повноважень. Обов’язково потрібно заповнити опитувальник щодо походження коштів для державного фінансового моніторингу – це можна зробити в електронному форматі через сервіс «ВЧАСНО» з накладанням ЕЦП. Повний перелік

Партнерські послуги у відділеннях

novapay.ua/partnerstvo

Яким чином НоваПей Солюшнс перевіряє особу клієнтів?

Ми проводимо ідентифікацію та верифікацію клієнтів згідно стандартів українського законодавства до фінансових операцій. Це унеможливлює помилки при перевірці особи клієнта.

В пунктах обслуговування NovaPay послуги надаються ТОВ «НоваПей Солюшнс», код ЄДРПОУ 44320372 відвідувач може підтвердити особу за як допомогою паперового паспорту, так й ID-картки чи мобільного додатку «Дія». Більше інформації на сторінці «Верифікація».

Скільки коштує послуга «Партнерство» від НоваПей Солюшнс?

Вартість послуги «Партнерство» грунтується на багатьох факторах, серед яких визначальними є кількість та складність процедур, які має зробити співробітник НоваПей Солюшнс, та загальної кількості відділень, які залучаються до окремого партнерства.

Як дізнатися адреси пунктів обслуговування НоваПей Солюшнс, де можна підписати угоду?

Адреси пунктів, де можна підписати угоду з окремим партнером, розміщено на веб-ресурсах замовників послуги.

Яка компанія надає партнерські послуги у відділеннях мережі НоваПей?

Партнерські послуги у відділеннях надаються засобами юридичної особи ТОВ «НоваПей Солюшнс» (код ЄДРПОУ 44320372) на підставі агентського договору із замовником послуги.

Одним із засновників ТОВ «НоваПей Солюшнс» є ТОВ «НоваПей» (код ЄДРПОУ 38324133, ліцензія НБУ на надання фінансових платіжних послуг № 21/770-рк від 28.04.2023). Докладно

 

Веб-сайт використовує файли cookie. З їх допомогою ми покращуємо роботу сайту. Залишаючись на сайті, ви даєте згоду на використання файлів cookie.

Погодитись