Найближча каса

Поширені питання

Миттєвий переказ готівкою

novapay.ua/myttjevyj

Що таке грошовий переказ через Нову пошту?

У відділеннях Нової пошти по всій Україні можна відправити та отримати грошові перекази NovaPay – фінансової компанії, яка входить до Групи компаній «Нова Пошта».

Грошовий переказ Миттєвий – це терміновий переказ коштів у гривні по Україні, який можна отримати готівкою у пунктах NovaPay, що розташовані у відділеннях Нової пошти.

Як надіслати грошовий переказ по Україні?

Відправити грошовий переказ Миттєвий можна у відділенні Нової пошти, де надаються фінансові послуги, та на сайті NovaPay.

Щоб відправити кошти у відділенні, надай оператору дані отримувача, зокрема, ПІБ та телефон, та сплати переказ. Для відправки грошового переказу від 5 тис. грн захопи власний паспорт.

Щоб відправити переказ з сайту, перейди за посиланням «Відправити переказ», вкажи номера телефонів – свій і отримувача – та суму переказу. Сплати переказ карткою на сайті.

Де можна відправити та отримати миттєвий переказ?

Миттєвий переказ можна відправити та отримати наступними способами:

  • з сайту до відділення Нової пошти або на картку. Завітай на сайт Нової пошти чи online.novapay.ua та обери, як ці кошти мають бути доставлені – зараховані на банківську картку отримувача чи видані готівкою у відділенні Нової пошти;
  • з відділення до відділення. Такий переказ можна отримати тільки готівкою у будь-якому відділенні Нової пошти, де надаються фінансові послуги НоваПей.

Щоб переказати кошти з відділення на банківську картку, скористайся послугою «Поповнення картки».

Як можна сплатити переказ онлайн?

Сплатити переказ можна карткою будь-якого українського банку. На сайті online.novapay.ua реалізована оплата через електронний гаманець Masterpass, сервіси GooglePay і ApplePay, та за допомогою ручного вводу реквізитів картки.

Чим відрізняється відправка переказу онлайн та у відділенні?

Щоб надіслати переказ з сайту online.novapay.ua або сайту Нової пошти достатньо вказати номер телефону отримувача. Цей переказ можна відправити до відділення Нової пошти чи на картку будь-якого українського банку.

Коли ти надсилаєш гроші з відділення – додатково потрібно повідомити оператору прізвище, ім’я та по батькові твого адресата. Цей переказ можна отримати тільки у відділенні Нової пошти.

Щоб відправити у відділенні 5 тис. грн або більше, потрібно надати оператору оригінали паспорта та довідки ІПН.

Яку максимальну суму можна переказати до відділення Нової пошти?

Миттєвий переказ, що сплачується онлайн, має обмеження максимальної суми у 29 тис. 999 грн. Водночас максимальна сума переказу, що надсилається з відділення Нової пошти, не може перевищувати 399 тис. 999 грн 99 коп.

Як отримати грошовий переказ без комісії?

Отримати грошовий переказ можна у відділенні Нової пошти, де надаються фінансові послуги NovaPay, або на картку будь-якого українського банку. Комісію сплачує відправник переказу.

Чи можна повернути миттєвий переказ?

Переказ можна відкликати, доки його не видано отримувачу. Для цього відправник з документами, що посвідчують особу, має особисто звернутися до відділення Нової пошти, де надаються фінансові послуги.

Зробити повернення можна у зручному відділенні. Сума переказу виплачується відправнику готівкою. Комісія за переказ не повертається.

Важливою умовою для повернення є наявність достатньої суми готівки в касі відділення. То ж, якщо переказ був суттєвим, не буде зайвим попередньо завітати до відділення та замовити кошти.

Які обмеження існують для онлайн-переказів у Новій пошті?

Для миттєвих онлайн-переказів діють наступні ліміти:

  • максимальна сума однієї операції – 29 999 грн
  • максимальна сума на місяць за однією карткою – 249 999 грн
  • максимальна кількість переказів за однією карткою на день – 50 шт.
  • максимальна кількість переказів за однією карткою протягом календарного місяця – 500 шт.

Максимальна сума враховує безпосередньо грошовий переказ та комісію за послугу.

Зазначені обмеження є спільними для всіх фінансових послуг у Новій пошті, що сплачуться онлайн: на сайті НоваПей, автосписанням у відділеннях та кур’єрів, у мобільному додатку та на сайті Нової пошти.

Післяплата

novapay.ua/pisljaplata

Чи можу я сплатити післяплату в додатку Нової пошти?

В мобільному додатку Нової пошти можна оплатити посилку, що відправлена з післяплатою. Знайти потрібне відправлення можна у розділі «Сплатити посилку».

Детальна інформація щодо оплати післяплати онлайн на сторінці «Оплата в мобільному додатку Нової пошти».

Яка вартість післяплати на Новій пошті у разі оплати у мобільному додатку?

У разі оплати відправлення з післяплатою в додатку Нової пошти клієнт сплачує той самий тариф, що й у разі розрахунку у відділенні – це 2% від вартості вантажу + 20 грн. Додаткова комісія за оплату післяплати онлайн відсутня.

Який тариф за користування послугою «Післяплата» на Новій пошті?

Вартість послуги «Післяплата» на Новій пошті у 2022 році становить 2% від вартості товару та додатково 20 грн.

Зняття готівки та поповнення картки

novapay.ua/card

Чи можу я зняти готівку з картки іноземного банку?

У відділеннях Нової пошти пропонується зняття готівки лише з карток українських банків.

Чи можу я переказати гроші на картку іноземного банку у Новій пошті?

Фінтех компанія НоваПей, яка надає фінансові послуги у відділеннях Нової пошти, здійснює перекази виключно на картки, що були випущені та обслуговуються українськими банками.

В якій валюті я можу поповнювати баланс картки та знімати з неї готівку?

Операції за картками у відділеннях Нової пошти, де надаються фінансові послуги НоваПей, здійснюються виключно у національній валюті – українській гривні.

Чи можу я зняти готівку з соціальної картки або переказати на неї кошти без комісії?

Під час отримання готівки та переказу коштів на картку, незалежно від її типу, обов’язково сплачується комісія. Банк, що випустив карту, може стягувати додаткову комісію, з огляду на його тарифи.

Міжнародні перекази Western Union

novapay.ua/western-union

Яку комісію сплачує отримувач переказу Western Union?

Комісію за переказ через міжнародну платіжну систему Western Union сплачує фізична особа – відправник переказу.

Яка вартість міжнародного грошового переказу Western Union?

Розмір комісії залежить від країни, з якої відправляється переказ. Комісію сплачує відправник переказу.

В якій валюті можна отримати переказ Western Union у відділенні Нової пошти?

Виплата переказів в касах NovaPay, що працюють у відділеннях Нової пошти, здійснюється виключно в українській гривні.

За яким курсом сума переказу конвертується до валюти країни отримувача?

Обмінний курс виплати переказу встановлює міжнародна платіжна система Western Union. Всю інформацію щодо курсу, суми виплати переказу та обмежень в країні, куди надсилаються гроші, відправник отримає в момент оформлення переказу.

Що таке MTCN Western Union?

Під абревіатурою MTCN розуміють контрольний номер або код переказу у міжнародній платіжній системі Western Union. Саме так вона й розшифровується Money Transfer Control Number та дослівно перекладається Контрольний номер грошового переказу.

Як виглядає контрольний номер грошового переказу Western Union?

Номер переказу Western Union складається з 10 цифр. Він має назву MTCN (Money Transfer Control Number) та повідомляється платнику переказу під час відправки коштів.

Які документи потрібні, щоб отримати переказ Western Union на Новій пошті?

Ідентифікація та верифікація клієнтів, що відправляють чи отримують міжнародні грошові перекази Western Union у відділеннях Нової пошти, здійснюється згідно стандартів українського законодавства до фінансових операцій. Підтвердити особу можна за допомогою паперового паспорту, ID-картки чи мобільного додатку «Дія». Більше інформації на сторінці «Верифікація».

Чи може грошовий переказ Western Union отримати представник за довіреністю?

Правилами міжнародної платіжної системи Western Union заборонена видача переказів за довіреністю. Отримати переказ може лише та особа, яку вказав відправник. Для зміни даних отримувач має звернутися до відправника.

У разі отримання грошової допомоги від Всесвітньої продовольчої програми (World Food Programme, WFP) ООН отримувач може звернутися на сайт організації ukr.reg.scope.wfp.org/ukr/help, чи зателефонуйте на гарячу лінію організації за номером 0 800 600 122.

Як отримати допомогу від WFP ООН у відділенні Нової пошти?

Всесвітня продовольча програма (World Food Programme, WFP) – це гуманітарна організація ООН, яка надає продовольчу допомогу у вигляді готівки внутрішньо переміщеним особам (ВПО). Допомога щомісячна терміном на 3 місяці. Сума допомоги – 2 220 грн на одну особу, максимальна сума переказу 6 660 грн на родину (до 3 осіб або більше).

Для оформлення допомоги необхідно звернутися до місцевих органів влади. Після оформлення на мобільний телефон отримувача допомоги надійде повідомлення з номером переказу Western Union (коду MTCN), з яким можна звернутися до будь-якого відділення Нової пошти, щоб отримати переказ готівкою. Підтвердити особу можна за допомогою паперового паспорту, ID-картки чи мобільного додатку «Дія». Більше інформації на сторінці «Верифікація».

Я не можу отримати допомогу через помилку в ПІБ. Що робити?

Зверніться до місцевого органу влади, де ви оформлювали допомогу від Всесвітньої продовольчої програми (World Food Programme, WFP) ООН, або на сайт організації ukr.reg.scope.wfp.org/ukr/help, чи зателефонуйте на гарячу лінію організації 0 800 600 122.

Я не можу отримати код від Всесвітньої продовольчої програми ООН. Що робити?

Необхідно звернутися до місцевого органу влади, де ви оформлювали продовольчу допомогу від Всесвітньої продовольчої програми (World Food Programme, WFP) ООН, або завітати на сайт організації ukr.reg.scope.wfp.org/ukr/help чи зателефонувати на гарячу лінію організації 0 800 600 122.

Оплата рахунків та поповнення мобільного

novapay.ua/oplata-rahunkiv

Чи можу я здійснити оплату рахунку без договору?

Так, в NovaPay можна здійснити оплату рахунку за банківськими реквізитами. Таким чином зручно платити за товари та послуги від ФОП і підприємств, переказувати кошти на благодійність або до державних установ.

Як оплатити рахунки за електроенергію та доставку газу?

Сплатити за послуги постачальників газу, електроенергії та інші комунальні рахунки можна у найближчому відділенні Нової пошти, де надаються фінансові послуги NovaPay. Для цього потрібно сказати оператору назву отримувача або його банківські реквізити, що зазначені у рахунку, а також власний ідентифікатор користувача (номер договору тощо).

Детальний перелік компаній, які мають угоду щодо зарахування коштів від користувачів, і тарифів за послугою розміщено у розділі «Всі документи» в категорії «Документи для приватних осіб».

Які рахунки я можу сплатити за реквізитами без комісії?

Без комісії можна оплатити рахунки на користь компаній, які уклали відповідні угоди з ТОВ «НоваПей». Зокрема, сплатити рахунки за інтернет та погасити кредит. Для цього потрібно сказати оператору назву отримувача та власний ідентифікатор користувача (номер договору тощо).

Детальний перелік компаній, які мають угоду щодо зарахування коштів від користувачів, і тарифів за послугою розміщено у розділі «Всі документи» в категорії «Документи для приватних осіб».

Як поповнити мобільний у відділенні Нової пошти?

Для поповнення мобільного ви маєте назвати оператору номер телефону, на баланс якого бажаєте відправити кошти, та сплатити суму поповнення і комісію.

У разі, якщо ви користуєтеся мобільним за контрактом, ви можете сплатити телефонний рахунок за номером договору.

Вартість послуги становить 1% від суми, але не менше 7 грн.

Послуги надаються в пунктах ТОВ «НоваПей», які розташовані у відділеннях Нової пошти. Детальний перелік компаній, які мають угоду щодо зарахування коштів від користувачів, і тарифів за послугою розміщено у розділі «Всі документи» в категорії «Документи для приватних осіб».

Виплата міжнародних переказів Ria

novapay.ua/ria

Який має вигляд контрольний номер переказу RIA?

Контрольний номер може складатися з цифр і букв та містити від 6 до 14 символів.

У якій валюті я можу отримати переказ?

На Новій пошті виплати Ria Money Transfer здійснюються лише в гривні.

Як визначається обмінний курс переказу Ria Money Transfer для виплати в Україні?

Курс, за яким переказ конвертується в гривню, встановлює міжнародна платіжна система RIA.

Які існують обмеження для переказів RIA?

Переказ із-за кордону не може перевищувати 399 999 грн.

Переказ, який не було отримано протягом 21 доби, повертається до відправника.

Де я можу отримати грошові перекази Ria Money Transfer?

Отримати грошовий переказ RIA готівкою можна у найближчому пункті NovaPay, які працюють відділеннях Нової пошти по всій Україні.

Чи може неповнолітній отримати переказ RIA у Новій пошті?

Отримувачем переказу має бути повнолітня фізична особа – резидент України або нерезидент.

Як в Україні можна поставити питання представникам RIA?

Отримати консультацію можна за телефоном офіційного центра підтримки RIA +380 44 331 24 20. Гаряча лінія працює з понеділка по п’ятницю з 9:00 до 18:00. Поставити питання та отримати відповідь можна українською та англійською мовами.

Посилка в кредит

novapay.ua/credit

Хто може отримати замовлення у Новій пошті в кредит?

Скористатися послугою «Посилка в кредит» від НоваПей Кредит у відділеннях Нової пошти Послуги надаються в пунктах ТОВ «НоваПей», що розташовані у відділеннях Нової пошти можуть громадяни України у віці від 18 до 65 років, які щонайменше раз на півроку надсилають або отримують замовлення з післяплатою.

Як сплачувати кредит?

Сплачуйте посилку в кредит щомісяця рівними частинами. Графік платежів розписаний у паспорті кредиту.
Сплачувати можна двома способами:

  • у відділенні Нової пошти Послуги надаються в пунктах ТОВ «НоваПей», що розташовані у відділеннях Нової пошти карткою або готівкою. Для оплати потрібно назвати ваші прізвище, ім’я, по батькові та номер телефону. Якщо у вас буде декілька кредитів у НоваПей Кредит, також буде потрібний номер договору, який зазначено у заяві на видачу траншу;
  • самостійно за реквізитами НоваПей Кредит у будь-якому банку чи онлайн-сервісі.

Реквізити для оплати:
Отримувач: ТОВ «НоваПей Кредит»
ЄДРПОУ: 40055034
Рахунок Отримувача: № UA95 300528 0000026500455000652
Банк Отримувача: АТ «ОТП Банк»
МФО Банку: 300528
Призначення платежу: Погашення кредиту за Заявою № ХХХ про видачу траншу. ПІБ позичальника. ІПН позичальника.

Які товари можна оформити в кредит у Новій пошті та на яку суму?

Оформити в кредит можна будь-які товари, що доставляються Новою поштою із післяплатою, вартістю від 1000 грн до суми, визначеної у вашому персональному кредитному ліміті. Вартість доставки та комісія за переказ також включаються до суми кредиту.

Кредитує компанія НоваПей Кредит, яка є частиною фінансової групи НоваПей та входить до великої родини Нової пошти.

Чи можливо оформити кредит після огляду товару?

Так, звичайно. Ви спочатку перевіряєте замовлення і, якщо воно вас влаштовує, розраховуєтеся за нього. Тільки в разі оформлення кредиту, за відправлення сплачує НоваПей Кредит, а ви повертаєте нам ці кошти протягом року.

Чи можна взяти в кредит декілька замовлень за один раз?

Так, ви можете оформити один кредит одразу на декілька замовлень з післяплатою, якщо їхня спільна вартість не перевищує ваш персональний кредитний ліміт.

Коли потрібно сплачувати кредит?

Сплачуйте посилку в кредит щомісяця рівними частинами. Графік платежів розписаний у паспорті кредиту. Посилання на нього ви отримаєте у повідомленні під час оформлення кредиту.

Сплатити щомісячний платіж можна на декілька днів раніше планової дати. Це корисно робити, якщо платіж здійснюється за реквізитами НоваПей Кредит у банку чи через онлайн-сервіси.

Чи можна сплатити кредит за іншу особу?

Так, зробити плановий платіж, погасити заборгованість чи кредит повністю може будь-яка особа. Для цього під час оплати у відділенні Нової пошти Послуги надаються в пунктах ТОВ «НоваПей», що розташовані у відділеннях Нової пошти платник має повідомити прізвище, ім’я, по батькові позичальника та його номер телефону. Щоб сплатити 5 тис. грн чи більше, платник має надати свій паспорт.

В разі, якщо позичальник має декілька кредитів у НоваПей Кредит, додатково буде потрібен номер договору, який зазначено у заяві на видачу траншу.

В разі оплати у будь-якому банку чи онлайн-сервісі, потрібно надати реквізити для оплати.

Реквізити для оплати:
Отримувач: ТОВ «НоваПей Кредит»
ЄДРПОУ: 40055034
Рахунок Отримувача: № UA95 300528 0000026500455000652
Банк Отримувача: АТ «ОТП Банк»
МФО Банку: 300528
Призначення платежу: Погашення кредиту за Заявою № ХХХ про видачу траншу. ПІБ позичальника. ІПН позичальника.

Хто кредитує отримання посилки у Новій пошті?

Кредит надає ТОВ «НоваПей Кредит», яка є частиною фінансової групи НоваПей та входить до великої родини Нової пошти.

Компанія має всі необхідні ліцензії та дозволи НБУ.

Чи будете ви перевіряти мою кредитну історію?

Так, під час оформлення розстрочки у відділенні Нової пошти Послуги надаються в пунктах ТОВ «НоваПей», що розташовані у відділеннях Нової пошти ви маєте погодити отримання НоваПей Кредит вашої кредитної історії. Насамперед, ми прагнемо допомагати клієнтам, які мають позитивну ділову репутацію та не мають невиконаних фінансових зобов’язань.

На яких умовах надається посилка в кредит?

Кредит надається на строк в 12 місяців. Річна ставка за користування кредитом становить 0,00001%. Комісія за обслуговування кредиту – 2,5% на місяць від суми запозичення. Реальна річна процентна ставка – 65,86%. В кредит можна оформити будь-яке відправлення з післяплатою, вартістю від 1000 грн до суми, визначеної у вашому персональному кредитному ліміті. Сплачувати кредит потрібно щомісяця рівними частинами.

Чи можна оформити нову посилку в кредит, якщо попередня ще на сплачена повністю?

Так. Ви можете оформити нову посилку в кредит в межах вашого персонального кредитного ліміту.

Яка реальна річна процентна ставка кредиту?

Реальна річна процентна ставка посилки в кредит становить 65,86%.

Скільки я переплачу за товар за весь час користування кредитом?

Деталізацію щодо всіх умов та платежів ви зможете переглянути в документах, які будуть сформовані під час оформлення.

Скільки часу потрібно на оформлення?

Зазвичай оформлення посилки в кредит у відділенні Нової пошти Послуги надаються в пунктах ТОВ «НоваПей», що розташовані у відділеннях Нової пошти займає близько 5 хвилин.

Як продавець отримує кошти за посилку в кредит та кого буде зазначено платником у документах?

Коли надається кредит, кошти перераховуються за реквізитами продавця. Такій платіж нічим не відрізняється від звичайної післяплати за відправлення.

Платником за ЕН будете зазначено отримувача товару – людину, на яку оформлено посилку в кредит.

Як розраховується кредитний ліміт?

Персональний кредитний ліміт розраховується автоматично на підставі кількості та вартості замовлень з післяплатою, що ви отримували у Новій пошті протягом останніх 6 місяців, вашої кредитної історії, щомісячного доходу та інших факторів, що впливають на вашу платоспроможність.

Чому в мене немає кредитного ліміту на оплату відправлень у Новій пошті?

Скоріш за все, у нас недостатньо ваших даних для розрахунку кредитного ліміту. Кредитний ліміт розраховується автоматично на підставі кількості та вартості замовлень з післяплатою, що ви отримували у Новій пошті протягом останніх 6 місяців, вашої кредитної історії, щомісячного доходу та інших факторів, що впливають на вашу платоспроможність.

Чому для мене відсутня можливість оформити посилку в кредит?

Розрахунок персонального кредитного ліміту здійснюється автоматично на підставі кількості та вартості замовлень з післяплатою, що ви отримували у Новій пошті протягом останніх 6 місяців, вашої кредитної історії, щомісячного доходу та інших факторів, що впливають на вашу платоспроможність.

Якщо зараз можливість оформити посилку в кредит для вас відсутня, перевірте кредитний ліміт через 1 місяць.

Чи можу я погасити кредит достроково?

Так, звичайно. Ви можете достроково повністю погасити отриманий кредит без додаткових комісій та процентів, сплативши лише комісію за користування кредитом за поточний місяць.

Щоб сплатити 5 тис. грн чи більше, ви маєте має надати свій паспорт.

Що буде, якщо я заплачу більше, ніж зазначено у графіку?

В разі внесення суми, що перевищує плановий платіж, надлишок буде спрямовано на погашення основної частини (тіла) кредиту.

Оскільки зменшується загальна заборгованість, ми відкоригуємо графік платежів – всі наступні платежі будуть рівномірно зменшені. Строк кредиту залишиться таким самим.

За потреби, ви зможете роздрукувати оновлений графік погашення у будь-якому відділенні Нової пошти Послуги надаються в пунктах ТОВ «НоваПей», що розташовані у відділеннях Нової пошти .

Як достроково повністю погасити кредит та скільки це коштує?

Дізнайтеся суму, яку необхідно сплатити для повного погашення. Це можна зробити у будь-якому відділенні Нової пошти Послуги надаються в пунктах ТОВ «НоваПей», що розташовані у відділеннях Нової пошти або контакт-центрі за телефоном 0 800 30 79 79 .

Сплатіть цю суму, де вам буде зручно: у відділенні Нової пошти або банку чи іншому фінансовому сервісі за реквізитами. Щоб сплатити 5 тис. грн чи більше, ви маєте має надати свій паспорт.

В разі повного погашення нараховуються лише відсотки за фактичну кількість днів користування розстрочкою (0,00001% річних) та комісія за обслуговування кредиту – 2,5% від суми за кожний місяць користування.

Немає жодних додаткових комісій та штрафів за дострокове погашення.

Як дізнатися стан моєї поточної заборгованості та скільки треба платити за кредит?

Завітайте до зручного відділення Нової пошти Послуги надаються в пунктах ТОВ «НоваПей», що розташовані у відділеннях Нової пошти або зателефонуйте до контакт-центру за телефоном 0 800 30 79 79 , щоб дізнатися суму, яку необхідно сплатити для повного погашення, розмір поточного платежа та наявної заборгованості.

Під час звернення до відділення надайте паспорт або інший ідентифікаційний документ. Підтвердити особу можна за допомогою паперового паспорту, ID-картки чи мобільного додатку «Дія». Більше інформації про це розміщено на сторінці «Верифікація».

Для дзвінків до контакт-центру використовуйте телефон, на який оформлено кредит.

Чи можу я дізнатися стан поточної заборгованості за іншу особу?

З міркувань безпеки ми надаємо інформацію щодо кредитів тільки тій особі, яка їх оформила.

Чи можу я отримати довідку щодо повного погашення кредиту?

Так, для цього вам необхідно звернутись в контакт-центр за номером 0 800 30 79 79 та оформити відповідну заявку.
Для дзвінків до контакт-центру використовуйте телефон, на який оформлено кредит.

Чи можна отримати посилку в кредит за довіреністю?

Отримати посилку в кредит може тільки особа, яку зазначено отримувачем відправлення. Оформленням кредиту за довіреністю не передбачено умовами послуги.

Післяплата в мобільному додатку Нової пошти

novapay.ua/v-dodatku

Чи можна в додатку Нової пошти сплатити післяплату?

Користуватися онлайн-оплатою відправлень в додатку однаково зручно як для попередньо оплачених вантажів, так і для посилок із післяплатою.

Чи є комісія за оплату через додаток Нової пошти

Оплата відправлень онлайн здійснюється за тим самим тарифом, що й у відділенні Нової пошти. Додаткова комісія відсутня.

Онлайн-оплата відправлення за іншу особу

novapay.ua/oplata-za-inshu

Де я можу розрахуватися за відправлення за іншу особу?

Оплатити відправлення, що прямує до третьої особи, можна онлайн у мобільному додатку Нової пошти.

Які дані потрібні, щоб оплатити відправлення за іншу особу?

Для оплати за іншу людину потрібно знати номер експрес-накладної (ЕН) та номер телефону отримувача. Цієї інформації достатньо, щоб у мобільному додатку Нової пошти знайти відправлення.

Автосписання з картки

novapay.ua/autospysannya

Як можна підключити послугу?

За ініціативою покупця: в особистому кабінеті або додатку Нової пошти. Для цього покупець має обрати основну картку у меню «Банківські картки».

Як платити без зайвих слів у відділенні?

Активуй функцію «Автосписання за замовчуванням» для оплати без слів.

Де можна скористатись послугою?

Користуйся послугою під час оплати за відправлення на касі у відділеннях Нової пошти.

Які обмеження на суму оплати існують для послуги?

Щоденний ліміт суми оплати – 29 999 грн. При оплаті від 500 грн на номер клієнта надсилається одноразовий пароль для підтвердження оплати.

Як створити гаманець Мasterpass?

Електронний платіжний сервіс Masterpass безпечно зберігає всі платіжні дані. Він реєструється за номером телефону. Якщо в тебе ще немає гаманця Masterpass, ми створемо його автоматично за номером мобільного.

Інтернет-еквайринг

novapay.ua/ia

Хто сплачує послугу «Надійна покупка»?

Вартість послуг доставки сплачує покупець.

Комісію NovaPay за послугу перерахування коштів сплачує продавець. NovaPay списує комісію з суми перерахованих коштів на користь продавця.

Яка вартість «Надійної покупки»?

Вартість послуг доставки сплачується згідно з тарифами Нової пошти.

Комісія за переказ коштів встановлюється для кожного контрагента окремо відповідно до тарифу за переказ коштів з використанням технології інтернет-еквайрингу.

Коли будуть перераховані кошти за товар?

Кошти будуть перераховані на розрахунковий рахунок продавця наступного робочого дня після отримання товару покупцем у відділенні Нової пошти.

Навіщо клієнту надавати пакет документів?

НоваПей як фінансова компанія має проводити ідентифікацію та верифікацію клієнтів, зокрема для встановлення ділових відносин. Це передбачено у статті 9 Закону України «Про запобігання та протидію легалізації доходів, одержаних злочинним шляхом» та п. 40 Положення №388 НБУ.

Ідентифікація та верифікація здійснюються на підставі поданих клієнтом (або особою, яка діє від його імені) офіційних документів або їх копій, засвідчених в установленому порядку.

Що буде у випадку, якщо покупець прийшов до відділення, але відмовився від посилки?

У разі оформлення послуги «Надійна покупка» покупцю будуть повернуті зарезервовані кошти за винятком вартості доставки відправлення.

Реєстрові виплати

novapay.ua/vyplaty

Як здійснити реєстрові виплати через відділення Нової пошти?

Для цього потрібно укласти угоду з ТОВ «НоваПей» та налаштувати завантаження реєстру для платежів. Але передусім радимо звернутися до менеджера, натиснувши кнопку замовлення послуги або за телефоном гарячої лінії 0 800 30 79 79 .

У якій валюті можна здійснювати масові виплати?

Виплати коштів за реєстром здійснюються виключно у національній валюті – українській гривні.

Яка мінімальна сума реєстрового поповнення?

Мінімальна сума переказу реєстрового поповнення, яке можна отримати у відділенні Нової пошти, становить 100 грн.

Торгова виручка

novapay.ua/vyruchka

Кому доступна послуга із перерахування торгової виручки?

Здавати готівку для перерахування на поточний рахунок можуть ФОП та бізнеси, які уклали відповідний договір або додаткову угоду до поточного договору КО з ТОВ «НоваПей».

Для початку співпраці клієнти мають пройти перевірку та отримати погодження департаменту фінансового моніторингу НоваПей.

Хто може здавати торгову виручку у відділеннях Нової пошти?

Здавати готівку у відділеннях Нової пошти, де надаються фінансові послуги НоваПей, мають штатні співробітники компанії-клієнта, які мають відповідне доручення від підприємства або завірене нотаріусом.

Всі уповноважені представники маю пройти ідентифікацію та верифікацію за стандартами НоваПей.

Виключний список уповноважених представників компанії узгоджується під час підписання договору та вноситься у нього.

Як укласти договір з НоваПей?

Для підключення послуг НоваПей для бізнесу та сформуйте пакет документів відповідно до форми власності вашого підприємства. Залиште заявку на підключення у формі зворотного зв’язку внизу цієї сторінки або за телефоном Контакт-центру НоваПей 0 800 30 79 79, і з вами зв’яжеться фахівець.

Укладання договорів здійснюється лише в електронному вигляді через сервіс документообігу Вчасно.

Детальну інструкцію, як прискорити підключення послуг НоваПей, дивіться на сторінці Оформлення договору з ТОВ «НоваПей».

Коли кошти будуть зараховані на рахунок?

Гроші перераховуються на рахунок того ж або наступного дня, залежно від часу внесення готівки:

  • кошти, що внесені до 15:00 – перераховується в день прийняття;
  • кошти, що внесені після 15:00 – перераховується не пізніше 15:00 наступного дня.

Зарахування післяплати на рахунок

novapay.ua/pisljaplata-na-rahunok

Хто сплачує комісію за переказ?

Платник комісії за перерахування післяплати на розрахунковий рахунок залежить від обраного тарифу обслуговування. Якщо підприємець обрав стандартний тариф (тарифний план 1), він сам сплачує комісію за послуги NovaPay. При співпраці за розподільним тарифом (тарифний план 2), вартість послуги сплачують відправник та отримувач післяплати.

Які документи потрібні ФОП, щоб укласти договір про безготівкове зарахування на поточний рахунок післяплати з Нової пошти?

Фізична особа-підприємець має надати власні документи для ідентифікації, платіжні реквізити IBAN та фінансову звітність. Обов’язково потрібно заповнити опитувальник щодо походження коштів для державного фінансового моніторингу – це можна зробити у паперовому вигляді або в електронному форматі через сервіс «ВЧАСНО» з накладанням ЕЦП. Повний перелік

Які документи потрібні юридичній особі (ТОВ), щоб укласти договір про безготівкове зарахування на поточний рахунок післяплати з Нової пошти?

Юридична особа має надати власні інформацію щодо структури власності та установчі документи, платіжні реквізити IBAN і фінансову звітність, документи для ідентифікації уповноваженої особи та документи на підтвердження її повноважень. Обов’язково потрібно заповнити опитувальник щодо походження коштів для державного фінансового моніторингу – це можна зробити у паперовому вигляді або в електронному форматі через сервіс «ВЧАСНО» з накладанням ЕЦП. Повний перелік

Партнерські послуги у відділеннях

novapay.ua/partnerstvo

Яким чином НоваПей Солюшнс перевіряє особу клієнтів?

Ми проводимо ідентифікацію та верифікацію клієнтів згідно стандартів українського законодавства до фінансових операцій. Це унеможливлює помилки при перевірці особи клієнта.

В пунктах обслуговування NovaPay послуги надаються ТОВ «НоваПей Солюшнс», код ЄДРПОУ 44320372 відвідувач може підтвердити особу за як допомогою паперового паспорту, так й ID-картки чи мобільного додатку «Дія». Більше інформації на сторінці «Верифікація».

Скільки коштує послуга «Партнерство» від НоваПей Солюшнс?

Вартість послуги «Партнерство» грунтується на багатьох факторах, серед яких визначальними є кількість та складність процедур, які має зробити співробітник НоваПей Солюшнс, та загальної кількості відділень, які залучаються до окремого партнерства.

Як дізнатися адреси пунктів обслуговування НоваПей Солюшнс, де можна підписати угоду?

Адреси пунктів, де можна підписати угоду з окремим партнером, розміщено на веб-ресурсах замовників послуги.

Яка компанія надає партнерські послуги у відділеннях мережі НоваПей?

Партнерські послуги у відділеннях надаються засобами юридичної особи ТОВ «НоваПей Солюшнс» (код ЄДРПОУ 44320372) на підставі агентського договору із замовником послуги.

Одним із засновників ТОВ «НоваПей Солюшнс» є ТОВ «НоваПей» (код ЄДРПОУ 38324133, ліцензія на переказ коштів у національній валюті без відкриття рахунків від 17.10.2014р. №11/1). Докладно

 

Веб-сайт використовує файли cookie. З їх допомогою ми покращуємо роботу сайту. Залишаючись на сайті, ви даєте згоду на використання файлів cookie.

Погодитись