Карта відділень
Назад до команди

Олексій Рубан

Директор з інновацій NovaPay (ГК NOVA)

Олексій Рубан 14 років працює у фінансовій сфері в Україні та за кордоном. Обіймав керівні посади в провідних банках. Серед його досягнень масштабні реалізовані проєкти, зокрема створення платіжної системи NovaPay.

У листопаді 2017 року він прийшов на посаду керівника управління розробки продуктів департаменту з розвитку бізнесу. З березня 2018 року керував департаментом інформаційних технологій. Ще за три роки очолив Дирекцію інновацій NovaPay, яка об’єднує департаменти з IT та розвитку бізнесу.

Досвід роботи

Керівник управління в департаменті з розвитку бізнесу

Листопад 2017

IT-директор

Березень 2018

Директор з інновацій

Березень 2021

Олексій Рубан вміє ефективно побудувати роботу команд, зокрема IT-фахівців, та організувати їх до створення масштабних змін у бізнес-процесах компанії. Може запропонувати експертизу за напрямами:

  • IT-напрацювання та рішення NovaPay;
  • актуальні тренди фінтеху;
  • трансформація сприйняття співробітниками змін бізнес-процесів компанії;
  • як фінтеху знайти баланс між тех і фін;
  • необанки та технологічна трансформація банків.

Публікації

Власний досвід. Як NovaPay першим серед небанків видав українцям картки ШІ для нас не новина. Чому український фінтех так швидко розвивається Як NovaPay впроваджує фінансові новації та конкурує з українськими банками: інтерв’ю із CIO NovaPay Олексієм Рубаном В Україні швидко розвиваються цифрові фінанси: коли AI замінить банківські відділення? Бліц-інтерв’ю з експертом: Олексій Рубан, СІО NovaPay, про роботу компанії та ключові тренди майбутнього Які нові шахрайські схеми виникли в Україні з початку війни Власний Research and Development: Pro i Contra Як розвиваються фінтех-компанії в Україні і за кордоном під час війни Чому фінтех – вже давно must have, і чи є місце українському ринку на світовій мапі Тренди-2021: як розвиватиметься фінтех-індустрія Як «Нова пошта» і Мінцифри впроваджували «Дія» на відділеннях: причини, складнощі, результат Що чекає український фінтех в 2020: думка експертів ринку

Веб-сайт використовує файли cookie. З їх допомогою ми покращуємо роботу сайту. Залишаючись на сайті, ви даєте згоду на використання файлів cookie.

Погодитись