Карта відділень
Назад до новин

NovaPay розмістив чергові випуски облігацій – серії D, E та F

29 Квітня, 2024

NovaPay розмістив чергові випуски облігацій – серії D, E та F

NovaPay* зареєстрував і розмістив ще три випуски власних облігацій – серій D, E та F – на суму 100 млн грн кожний. Цінні папери вже доступні для купівлі в мобільному додатку NovaPay. Там їх можна легко придбати за кілька хвилин і в кілька кліків.

«Власні облігації NovaPay – гідна альтернатива банківському депозиту з конкурентною дохідністю та простим процесом купівлі. Це додаткова можливість урізноманітнити свій інвестиційний портфель, подбати про збереження та накопичення коштів, – говорить Ігор Приходько, фінансовий директор NovaPay.Ми цінуємо довіру клієнтів, що вже придбали наші цінні папери, – це 1 000 клієнтів, що купили облігацій на понад 200 млн грн, і впроваджуємо нові випуски».

Відсоткову ставку визначено на рівні до 17% річних. Облігації можна буде придбати строком від 1 до 12 місяців. Виплата доходу здійснюватиметься на платіжний рахунок клієнта після закінчення терміну дії угоди про купівлю цінних паперів.

Нагадаємо, NovaPay* – перша приватна компанія в Україні, яка у воєнний час випустила корпоративні облігації з публічною пропозицією. У 2023 році компанія розмістила перші три випуски цінних паперів (серії А, В та С) по 100 млн грн кожен. 

* Емітент облігацій – ТОВ «НоваПей Кредит».

Веб-сайт використовує файли cookie. З їх допомогою ми покращуємо роботу сайту. Залишаючись на сайті, ви даєте згоду на використання файлів cookie.

Погодитись