Карта відділень
Назад до новин

POS-термінали NovaPay – вже в кожному регіоні України

22 Квітня, 2024

POS-термінали NovaPay – вже в кожному регіоні України

За пів року NovaPay встановив 2800 власних POS-терміналів у 1900 відділеннях Нової пошти.

Відтепер у кожному регіоні України, окрім тимчасово окупованих територій, клієнти можуть розрахуватися за послуги безконтактно за допомогою POS-терміналів NovaPay.

«Ми завжди прагнемо полегшити клієнтський досвід у розрахунках. Встановлення власних POS-терміналів – це швидкість і безпека в обслуговуванні. Також ми можемо оперативно вирішувати проблемні питання в разі збою техніки та не звертатись по допомогу до банків-партнерів. Наша мета – забезпечити всі відділення Нової пошти POS-терміналами NovaPay», – прокоментував Олексій Рубан, директор з інновацій NovaPay.

Нагадаємо, в грудні 2023 року NovaPay першим серед небанків запустив власний платіжний застосунок, він доступний в App Store i Google Play.

NovaPay – це міжнародна фінансова компанія, яка входить до групи NOVA (Нова пошта). Майже дванадцять років компанія надає зручні, швидкі та надійні платіжні сервіси онлайн та офлайн у відділеннях Нової пошти.

Веб-сайт використовує файли cookie. З їх допомогою ми покращуємо роботу сайту. Залишаючись на сайті, ви даєте згоду на використання файлів cookie.

Погодитись