Карта відділень
Назад до новин

Облігації NovaPay отримали високий кредитний рейтинг – uaAA

07 Травня, 2024

Облігації NovaPay отримали високий кредитний рейтинг – uaAA

Рейтингова агенція «Стандарт-Рейтинг» присвоїла кредитний рейтинг uaAA корпоративним облігаціям NovaPay*. Це один із найвищих показників серед українських небанківських фінансових установ.

Кредитний рейтинг найвищого рівня надано облігаціям серії D, E та F. Їх можна придбати строком від 1 до 12 місяців, а ставка дохідності залежатиме від строку та сягатиме 17%.

«Згідно з методологією агенції, рейтинг uaAA означає, що позичальник і його боргові інструменти характеризуються дуже високою кредитоспроможністю порівняно з іншими учасниками ринку, – коментує Ігор Приходько, фінансовий директор NovaPay.Для нас важливо, щоб наші клієнти, крім впевненості в репутації бізнесу, додатково мали підтвердження фінансової стійкості компанії від профільної рейтингової агенції».

Нагадаємо, торік NovaPay зареєстрував три публічні випуски відсоткових облігацій серій A, B, і C по 100 млн грн кожен. Вони також мають кредитний рейтинг uaAA. У 2024 році компанія випустила ще три випуски таких цінних паперів – серій D, Е та F. Кошти, залучені від розміщення облігацій, спрямовано на розвиток бізнесу NovaPay і її кредитних продуктів, що вже ефективно працюють.

* Емітент облігацій – ТОВ «НоваПей Кредит».

Веб-сайт використовує файли cookie. З їх допомогою ми покращуємо роботу сайту. Залишаючись на сайті, ви даєте згоду на використання файлів cookie.

Погодитись