Карта відділень
Назад до новин

01 серпня 2023 року набирає чинності нова редакція Договору на переказ коштів для суб’єктів господарювання

21 Липня, 2023

01 серпня 2023 року набирає чинності нова редакція Договору на переказ коштів для суб’єктів господарювання

Шановні Клієнти!

ТОВ «НоваПей» повідомляє, що 01 серпня 2023 року набирає чинності нова редакція Договору на переказ коштів для суб’єктів господарювання (публічна та індивідуальна частини).

Із новою редакцією Договору можна ознайомитись на сайті https://novapay.ua/ у розділі «Юридична інформація», підрозділ «Документи для бізнесу» за посиланням: https://novapay.ua/iuridichna-informatsiya/. Порядок внесення змін до Договору визначений  у розділі 7 Договору.

Звертаємо увагу, що з дати набрання чинності новою редакцією Договору:

  • змінюється термінологія, яка приводиться у відповідність до вимог Закону України «Про платіжні послуги», у т..ч. найменування Договору.
  • додається умова до Договору (п.1.4.3) щодо необхідності повідомлення Платіжної установи про зміни інтернет-сайтів (у т.ч. ІР-адрес) клієнта, вказаних ним у Заяві (у Заяві додатково з’явився відповідний реквізит);
  • на виконання вимог постанови Правління НБУ № 21 від 10.03.2023 у Додаток №1 Договору додана інформація про платника за фінансовою операцією.

 

Веб-сайт використовує файли cookie. З їх допомогою ми покращуємо роботу сайту. Залишаючись на сайті, ви даєте згоду на використання файлів cookie.

Погодитись