Карта відділень
Назад до новин

05 квітня 2024 року набирає чинності нова редакція Договору про надання платіжних послуг з переказу коштів без відкриття рахунку (для фізичних осіб)

26 Березня, 2024

05 квітня 2024 року набирає чинності нова редакція Договору про надання платіжних послуг з переказу коштів без відкриття рахунку (для фізичних осіб)

ШАНОВНІ КЛІЄНТИ!

ТОВ «НоваПей» повідомляє, що 05 квітня 2024 року набирає чинності нова редакція Договору про надання платіжних послуг з переказу коштів без відкриття рахунку (для фізичних осіб).

Із новою редакцією Договору можна ознайомитись на сайті https://novapay.ua/ у розділі «Юридична інформація», підрозділ «Документи для приватних осіб» за посиланням: https://novapay.ua/iuridichna-informatsiya/. Порядок внесення змін до Договору визначений  у розділі 7 Договору.

Звертаємо увагу, що з дати набрання чинності новою редакцією Договору уточнюються положення щодо:

– ідентифікаційного документа Платника / Отримувача;

– строків здійснення платіжних операцій;

– застосування електронного підпису;

– особливостей обслуговування користувачів, які мають платіжний рахунок у ТОВ «НоваПей», а саме: перерахування коштів, прийнятих Платіжною установою від Платника за платіжною послугою з переказу коштів без відкриття рахунку на користь Отримувача, здійснюється за реквізитами Платіжного рахунку Отримувача, якщо Платник не визначить у платіжній інструкції інший платіжний/поточний рахунок Отримувача.

Веб-сайт використовує файли cookie. З їх допомогою ми покращуємо роботу сайту. Залишаючись на сайті, ви даєте згоду на використання файлів cookie.

Погодитись