Карта відділень
Назад до новин

11 лютого 2024 року набирає чинності нова редакція Публічного договору про надання платіжних послуг фізичним особам та нова форма заяви на приєднання до нього

11 Січня, 2024

11 лютого 2024 року набирає чинності нова редакція Публічного договору про надання платіжних послуг фізичним особам та нова форма заяви на приєднання до нього

ШАНОВНІ КЛІЄНТИ!

ТОВ «НоваПей» повідомляє, що 11 лютого 2024 року набирає чинності нова редакція Публічного договору про надання платіжних послуг фізичним особам та нова форма Анкети-Заяви на приєднання до Публічного договору про надання платіжних послуг фізичним особам.

Із новою редакцією Договору та нової форми Анкети-Заяви можна ознайомитись на сайті https://novapay.ua/ у розділі «Юридична інформація», підрозділ «Документи для приватних осіб» за посиланням: https://novapay.ua/iuridichna-informatsiya/. Порядок внесення змін до Договору визначений  у розділі 7 Договору.

Звертаємо увагу, що з дати набрання чинності новою редакцією Договору та нової форми Анкети-Заяви уточнюється посилання на Закон України «Про фінансові послуги та фінансові компанії» у зв’язку із набранням ним чинності. Також, зміни, що вносяться до Договору, стосуються уточнення умов зберігання реквізитів платіжних карток користувача та умов участі користувача у програмах лояльності та акціях.

Користувач у разі незгоди зі змінами має право до дати, з якої застосовуватимуться такі зміни, розірвати Договір без сплати додаткової комісійної винагороди за його розірвання.

Веб-сайт використовує файли cookie. З їх допомогою ми покращуємо роботу сайту. Залишаючись на сайті, ви даєте згоду на використання файлів cookie.

Погодитись