Карта відділень
Назад до новин

25 000 посилок за 5 місяців взяли українці у кредит у відділеннях Нової пошти

15 Червня, 2023

25 000 посилок за 5 місяців взяли українці у кредит у відділеннях Нової пошти

За пʼять місяців посилкою у кредит скористалось 25 000 українців у відділеннях Нової пошти. Послугу надає міжнародний фінансовий сервіс NovaPay, який входить до групи компаній «Нова пошта».

Найчастіше у посилках, які оформлюються у кредит, українці замовляють одяг, взуття та техніку. Середній чек складає 6 200 грн. Найбільше цією послугою користуються мешканці Київської, Харківської та Дніпропетровської областей.

Нагадаємо, у відділенні Нової пошти можна оформити посилку у кредит, якщо вона була замовлена із післяплатою. Кредит надається строком на 12 місяців на товар від 1000 гривень. Максимальний розмір кредиту розраховується в залежності від кредитного ліміту кожного клієнта. Розрахувати його можна самостійно у мобільному додатку або у відділенні Нової пошти. Кредитний ліміт для клієнтів, які вже брали кредит і повернули його вчасно, складає 100 тис. грн, а для нових клієнтів – ліміт 50 тис. грн.

Веб-сайт використовує файли cookie. З їх допомогою ми покращуємо роботу сайту. Залишаючись на сайті, ви даєте згоду на використання файлів cookie.

Погодитись