Карта відділень
Назад до новин

3,4 млн грн переказала НоваПей на підтримку ЗСУ

06 Червня, 2022

3,4 млн грн переказала НоваПей на підтримку ЗСУ

За перший місяць благодійної кампанії по оплатам онлайн та автосписанням НоваПей, що входить до групи компаній Нова пошта, перерахувала на підтримку Збройних сил України – 3,4 млн грн.

Зібрати цю суму допомогли клієнти Нової пошти*, які замовляли товари з післяплатою та оплачували їх онлайн та автосписанням. По 10 грн з комісії від кожного переказу НоваПей перераховувала на спеціальний рахунок Нацбанку для Збройних сил України.

Благодійна кампанія триватиме до 31 липня. У ній беруть участь усі посилки з післяплатою, що сплачені у мобільному додатку Нової пошти, на сайті, у бізнес-кабінеті, а також автосписанням у відділеннях та у кур’єрів.

Благодійна кампанія проходить за підтримки Mastercard.

Нагадуємо, щоб скористатися послугою автосписання:

  1. Прив’яжіть банківську картку до мобільного гаманця Masterpass у додатку Нової пошти і виберіть її як основну для списань.
  2. Після огляду посилки повідомте про автосписання касиру (оператору).
  3. Оплата здійснюється автоматично з картки клієнта. Якщо сума від 500 грн та більше, то на ваш номер телефону надійде додатковий код, який необхідно сказати оператору.

Masterpass – це платформа цифрових гаманців від Mastercard. Вона дозволяє користувачам безпечно зберігати дані платіжних карток різних банків та швидко і зручно розраховуватися онлайн.

*Фінансові послуги надаються ТОВ «НоваПей», № 13102801, ФК № В0000149, ліцензія НБУ 11/1 від 17.10.2014 р

Веб-сайт використовує файли cookie. З їх допомогою ми покращуємо роботу сайту. Залишаючись на сайті, ви даєте згоду на використання файлів cookie.

Погодитись