Карта відділень
Назад до новин

Зручно, швидко та з прибутком: перші 500 клієнтів придбали облігації NovaPay

19 Березня, 2024

Зручно, швидко та з прибутком: перші 500 клієнтів придбали облігації NovaPay

Власні цінні папери NovaPay* придбали вже 500 клієнтів на 200 млн грн. 

«NovaPay став першою приватною компанією в Україні, яка у воєнний час випустила корпоративні облігації з публічною пропозицією. Водночас NovaPay першим на ринку запровадив можливість купити власні цінні папери через свій мобільний застосунок. В облігацій NovaPay вигідна дохідність, це гідна альтернатива депозитам і можливість урізноманітнити напрями інвестицій, коментує Ігор Приходько, фінансовий директор NovaPay. Вибір кожного клієнта, що придбав облігації, дуже цінний для нас, адже це показник довіри до компанії».

У мобільному застосунку цінні папери можна легко придбати за кілька хвилин та в кілька кліків.

Для цього необхідно:

1) зареєструватися в застосунку NovaPay;

2) на головному екрані вибрати розділ «Накопичення» та натиснути «Купити облігації»;

3) обрати умови: строк (від 1 до 12 місяців), суму інвестицій (від 1000 грн). Дохід залежатиме від терміну й сягатиме 18% річних;

4) підтвердити заявку, підписати документи з Дія.Підпис і сплатити за облігації. Коли процес купівлі завершиться, клієнт отримає push-сповіщення.

У застосунку можна одразу перевірити розмір прогнозованого доходу, який буде виплачено на картку після закінчення терміну дії угоди про купівлю облігацій, – так само, як клієнти отримують виплату відсотків за депозитами.

Нагадаємо, у грудні 2023 року NovaPay першим серед небанківських фінансових установ презентував мобільний застосунок, у якому доступні всі звичні операції з грошима, а також  20% вигоди, які можна використати для оплати послуг доставки та комісії з післяплати Нової пошти.

 

* Емітент облігацій – ТОВ «НоваПей Кредит».

Веб-сайт використовує файли cookie. З їх допомогою ми покращуємо роботу сайту. Залишаючись на сайті, ви даєте згоду на використання файлів cookie.

Погодитись