Карта відділень
Назад до новин

«Банк Фамільний» та NovaPay реалізували спільний проект

06 Листопада, 2019

«Банк Фамільний» та NovaPay реалізували спільний проект

У рамках проекту фінансовий сервіс NovaPay (ТОВ «ПОСТ ФІНАНС», група компаній «Нова Пошта») став учасником внутрішньодержавної платіжної системи FLASHPAY, що дозволяє швидко та зручно здійснювати періодичні платежі. Таким чином, співробітництво «Банку Фамільний» і NovaPay дозволило розширити перелік продуктів доступних у пунктах надання фінансових послуг у мережі відділень «Нова Пошта».

«Для «Банку Фамільний» та платіжної системи FLASHPAY цей проект важливий та цікавий. По-перше, тому що це реальний практичний крок до підвищення рівня фінансової інклюзії населення невеликих міст та селищ України. По-друге, ми завжди підтримуємо інноваційний розвиток та партнерство між учасниками фінансового ринку, адже спеціалізація кожного значно підвищує ефективність проекту в цілому, пришвидшує його запуск та покращує якість кінцевої послуги для клієнта. Цей проект також позитивно сприйняли клієнти банку – житлово-комунальні господарства, для яких вкрай важливо своєчасно та в повному обсязі отримувати кошти та надавати своїм абонентам можливість сплачувати послуги в різних каналах», – коментує Ольга Долженко, Голова Правління «Банку Фамільний».

У результаті співробітництва клієнти NovaPay зможуть сплачувати у певних відділеннях «Нова Пошта» навчання та податки, поповнювати мобільний рахунок або платіжну картку, погасити кредит, здійснити комунальні та страхові платежі тощо. Наразі зазначені послуги пропонуються здебільшого в невеликих населених пунктах, але у майбутньому кількість відділень, де можна буде скористатися цими продуктами, може бути збільшено.

«Дослідження ринку показало, що, незважаючи на стрімкий розвиток онлайн-оплат, понад 70% українців регулярно сплачують послуги через касу. Тож, щоб задовільнити більше потреб своїх клієнтів, ми успішно реалізували проект із «Банком Фамільний». Це допомогло NovaPay розширити кількість фінансових сервісів. Відтепер ми пропонуємо ринку, в тому числі, й не пов’язані з логістикою продукти. Вони особливо актуальні для невеликих міст з менш розвиненою фінансовою інфраструктурою. З моменту тестового запуску проекту в серпні ми опрацювали вже понад 43 000 платежів і збільшили середнє число оброблених транзакцій зі 130 до 1000 на день. Зазначу, таких показників ми досягли вже у тестовому періоді, що триває та набирає обертів», – коментує Андрій Кривошапко, генеральний директор компанії NovaPay.

Фінансовий сервіс NovaPay: https://novapay.ua/
Інтернет-еквайринг: https://novapay.ua/ia/

Веб-сайт використовує файли cookie. З їх допомогою ми покращуємо роботу сайту. Залишаючись на сайті, ви даєте згоду на використання файлів cookie.

Погодитись