Карта відділень

Як погасити кредит у НоваПей Кредит

Сплачувати посилку в кредит потрібно щомісяця рівними частинами відповідно до графіку платежів. Це можна робити у різни способи:

  • у мобільному додатку NovaPay,
  • у мобільному додатку Нової пошти,
  • на відділеннях Нової пошти,
  • у платіжних терміналах, касах та мобільних додатках банків і фінансових установ.

Найзручніше сплатити кредит – у мобільному додатку NovaPay. Для цього перейди в розділ «Кредити» на головному екрані додатку. Обери кредит, який хочеш погасити – сплати поточний платіж чи іншу суму карткою NovaPay чи будь-якого українського банку.

Щоб сплатити кредит у мобільному додатку Нова пошта, необхідно перейти в «Особистий кабінет», натиснувши зображення людини вгорі екрану. Після цього треба обрати розділ «Посилка в кредит» та перейти до «Відкритих кредитів». Біля кредиту, який хочеш сплатити, натисни напис «Погасити». Обирай потрібну суму та сплачуй карткою NovaPay чи будь-якого українського банку.

Також можна погасити кредит у відділеннях Нової пошти Послуги надаються в пунктах ТОВ «НоваПей», що розташовані у відділеннях Нової пошти . Для цього потрібно назвати касиру свої прізвище, ім’я, по батькові та номер телефону. Якщо маєш декілька кредитів у НоваПей Кредит, також буде потрібен номер договору, який зазначено у заяві на видачу траншу. Платіж буде опрацьований та потрапить на рахунок НоваПей Кредит максимально швидко – через 30 хвилин.

Інший варіант – оплата за реквізитами НоваПей Кредит. Під час погашення у будь-якому банку чи онлайн-сервісі ти маєш самостійно вказати наступні реквізити:

Отримувач: ТОВ «НоваПей Кредит»
ЄДРПОУ: 40055034
Рахунок отримувача (IBAN): № UA95 300528 0000026500455000652
Банк отримувача: АТ «ОТП Банк»
МФО банку: 300528
Призначення платежу: Погашення кредиту за Заявою № ХХХ про видачу траншу. ПІБ позичальника. ІПН позичальника.

В цьому разі корисно робити щомісячний платіж на декілька днів раніше планової дати. Справа в тому, що гроші можуть прямувати на рахунок отримувача до трьох банківських днів – такий строк зазвичай встановлюють банки та фінансові компанії відповідно до своїх правил. А датою оплати кредиту вважається саме день зарахування коштів на рахунок НоваПей Кредит.

Погасити кредит можна достроково – без додаткових комісій та процентів, сплативши лише комісію за користування кредитом за поточний місяць. Щоб сплатити суму 5 тис. грн чи більше, платник має надати касиру свій паспорт.

Зробити плановий платіж або погасити заборгованість повністю може будь-яка особа. Для цього під час оплати у відділенні Нової пошти платник має повідомити прізвище, ім’я, по батькові позичальника та його номер телефону. Реквізити для оплати посилки в кредит в іншому фінансовому сервісі чи банку будуть такі самі, незалежно від того, хто саме сплачує кошти.

Веб-сайт використовує файли cookie. З їх допомогою ми покращуємо роботу сайту. Залишаючись на сайті, ви даєте згоду на використання файлів cookie.

Погодитись