03026, м. Київ, Столичне шосе, буд. 103, корп. 1, 13 пов., оф. 1304
+38 /067/ 552 22 24
Пн-Пт 9:00-18:00
ПОШУК НАЙБЛИЖЧОЇ КАСИ

Опис


NovaPay – ЦЕ УСІ ФІНАНСОВІ ПОСЛУГИ В ОДНОМУ ВІКНІ!

  • Ми завжди там, де Вам потрібно: наші відділення розташовані по всій території України.
  • Ми працюємо тоді, коли Вам зручно: у вихідні та неробочий час.
  • Ми працюємо так, як Вам комфортно: процедури максимально прості і прозорі, a касири досвідчені і привітні.

Здійснюйте грошові операції по всій території України. Це надійно, як в банку, і в той же час зручно.

Ми піклуємось про Вас, в той час як Ви піклуєтесь про своїх близьких: допомога в складних життєвих ситуаціях, подарунок до свята – ми даруємо клієнтам можливість частіше турбуватись один про одного.

У NovaPay Ви також можете розрахуватись за покупки в інтернет-магазинах та здійснити інші платежі.

NovaPay – назва бренду, під яким здійснює свою діяльність ТОВ «НоваПей»

Засновником ТОВ «НоваПей» є ТОВ «НОВА ПОШТА», яка займає провідні позиції на ринку поштових та кур’єрських послуг України та завоювала високу довіру користувачів.

Товариство з обмеженою відповідальністю «НоваПей» зареєстроване в 2012 році за адресою:
03026, м. Київ, Голосіївський район, вулиця Столичне шосе, будинок 103, корпус 1, офіс 1304.
Код території за КОАТУУ: 8036100000.
Код ЄДРПОУ: 38324133.

Генеральний директор: Кривошапко Андрій Володимирович.

ТОВ «НоваПей» не знаходиться в стані ліквідації фінансової установи. Щодо ТОВ «НоваПей» не порушене провадження у справі про банкрутство, не застосована процедура санації фінансової установи.

Співробітник «НоваПей» може звернутися до клієнта з проханням надати про себе інформацію у вигляді опитувальника у випадку, якщо він здійснює фінансові операції на суму від 400 тис. гривень (як однією операцією, так і кількома). Це зумовлено тим, що компанія «НоваПей» – небанківська фінансова установа, що є суб’єктом первинного фінансового моніторингу та, згідно з вимогами Закону України «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення» та постановами НБУ, зобов’язана проводити ідентифікацію, верифікацію та вивчення клієнтів (тобто запитувати інформацію щодо фінансового стану клієнта та змісту його діяльності), а також уточнювати інформацію про клієнта. І для компанії важливо, щоб отримана від клієнта інформація була підтверджена офіційними документами та даними з опитувальника.
Згідно із законодавством щодо діяльності небанківських фінансових установ, компанія «НоваПей» зобов’язана отримати цю інформацію від клієнта, інакше не зможе надавати йому фінансові послуги.
Отримана від клієнта інформація є конфіденційною, а це означає, що компанії заборонено розповсюджувати її або передавати третім особам, якщо інше не встановлено законодавством України.