Карта відділень
Назад до новин

ГК «Нафтогаз України» збільшує перелік послуг у відділеннях Нової пошти

23 Листопада, 2022

ГК «Нафтогаз України» збільшує перелік послуг у відділеннях Нової пошти

Відтепер клієнти ГК «Нафтогаз України» можуть у відділеннях Нової пошти* отримати акт звірки, рахунок на оплату заборгованості та сформувати довідку про відсутність заборгованості.

Це проект газопостачальної компанії «Нафтогаз України» спільно з фінансовим сервісом NovaPay, що входить до групи компаній Нова пошта.

Нові послуги доступні у відділеннях Нової пошти у селищах і районних центрах України. Повний перелік можна знайти за посиланням – https://gas.ua/uk/home/contacts.

«Створення зручних точок обслуговування клієнтів у короткий проміжок часу та в умовах воєнного стану — одне з пріоритетних завдань для ГК «Нафтогаз України». Незважаючи на всі виклики в країні, наша команда докладає максимум зусиль для покращення сервісу й створення унікального досвіду взаємодії з компанією. Спільно із нашими партнерами ми масштабували нашу співпрацю, щоб у найвіддаленіших районах країни кожен мав можливість розв’язати газові питання. Для нас комфорт і зручність клієнтів — це стандарт обслуговування», — наголосив директор ГК «Нафтогаз України» Сергій Бєляєв.

Щоб скористатися новими послугами у відділенні, потрібно:

  1. звернутися до оператора-касира у відділенні Нової пошти;
  2. повідомити йому номер ЕІС-коду або особового рахунку у газопостачальній компанії;
  3. надати документ, що посвідчує вашу особу – паспорт або ID-картку.

Після перевірки особи, оператор-касир сформує та роздрукує клієнту необхідний документ.

Нагадуємо, що ГК «Нафтогаз України» і Нова пошта рік тому запустили пілотний проєкт із підписання договору на зміну постачальника газу у відділеннях Полтавської області.

*Послуги надаються засобами ТОВ «НоваПей Брокер» (код ЄДРПОУ 44320372; входить до небанківської фінансової групи NovaPay) на підставі договору з ТОВ «Газопостачальна компанія «Нафтогаз України» від 18.05.2021 № 160/21.

Веб-сайт використовує файли cookie. З їх допомогою ми покращуємо роботу сайту. Залишаючись на сайті, ви даєте згоду на використання файлів cookie.

Погодитись