Карта відділень
Назад до новин

Клієнти Нової пошти можуть виграти повне погашення кредиту на посилку

08 Березня, 2023

Клієнти Нової пошти можуть виграти повне погашення кредиту на посилку

Протягом місяця клієнти Нової пошти, які скористаються послугою «Посилка в кредит», можуть виграти повне погашення кредиту.

Для цього потрібно розрахувати свій кредитний ліміт, замовити товар із післяплатою до відділення та оформити його в кредит.

Акція триватиме протягом 30 днів – з 8 березня по 6 квітня 2023 року – та матиме 30 переможців. Всі клієнти, які протягом цього часу скористаються послугою «Посилка в кредит», автоматично братимуть участь в одному з щотижневих розіграшів. Імена переможців будуть опубліковані на сайті НоваПей Кредит та на сторінці novapay.ua/credit.

Посилку в кредит може оформити тільки замовник товару, який звернувся за посилкою у відділення Нової пошти*.

Кредит надається строком на 12 місяців і на товар від 1000 гривень. Розрахувати свій максимальний розмір кредиту кожен клієнт може самостійно у мобільному додатку Нової пошти або у відділенні.

За користування кредитом клієнт буде сплачувати комісію – 2,5% від суми кредиту на місяць та річну ставку 0,00001%.

Наприклад, ви замовили телефон вартістю 10 000 грн із післяплатою до відділення, щоб оформити посилку в кредит. Загальна сума кредиту становитиме 10 320 грн: вартість товару 10 000 грн + вартість доставки 100 грн + комісія за грошовий переказ 220 грн (2% + 20 грн). В такому разі щомісячний платіж по кредиту буде 1118 грн.

Оскільки під час отримання посилки нічого сплачувати непотрібно, в разі перемоги в акції буде погашена вся сума кредиту – 10 320 грн.

Сплачувати кредит потрібно щомісяця рівними частинами протягом року у будь-якій фінансовій установі або відділенні Нової пошти. Також кредит можна погасити достроково без додаткових комісій і доплат.

* Акція діє з 08.03 по 06.04.2023 включно на всій території України, крім тимчасово окупованих територій. Кредитує компанія НоваПей Кредит, яка є частиною небанківської фінансової групи НоваПей та входить до великої родини Нової пошти. Ліцензія Нацкомфінпослуг на кредитування № 163 від 26.01.2017.

Веб-сайт використовує файли cookie. З їх допомогою ми покращуємо роботу сайту. Залишаючись на сайті, ви даєте згоду на використання файлів cookie.

Погодитись