Карта відділень
Назад до новин

Компанія «ПОСТ ФІНАНС» виходить на ринок електронних грошей

19 Червня, 2017

Компанія «ПОСТ ФІНАНС» виходить на ринок електронних грошей

«ПОСТ ФІНАНС» запустила систему процесингу електронних грошей через платіжну систему «FORPOST». Зараз система функціонує в тестовому режимі та невдовзі стане частиною операційної моделі, включаючи адресну доставку «Нова пошта».

Надалі «ПОСТ ФІНАНС» планує перетворити віртуальний гаманець на повноцінний платіжний засіб, що допоможе швидко розрахуватися за покупки, послуги, в т. ч. комунальні, тощо. Особливо цікавими електронні гроші будуть для гравців ринку e-commerce, в тому числі інтернет-магазинам, що здійснюють доставку товарів, яких «ПОСТ ФІНАНС» вже запрошує до співпраці.

Емітентом електронних грошей для платіжної системи «FORPOST» став «Альфа-Банк», електронні платіжні засоби емітуються у гривні.

«Запускаючи власний процесинг електронних фінансів, ми надаємо клієнтам «ПОСТ ФІНАНС» та «Нова пошта» нові технологічні можливості для легкого розрахунку за товари та послуги. Впевнений, що «ПОСТ ФІНАНС» швидко знайде своє місце на українському ринку е-грошей, що тільки починає набирати обертів», – прокоментував генеральний директор компанії Андрій Кривошапко.

Веб-сайт використовує файли cookie. З їх допомогою ми покращуємо роботу сайту. Залишаючись на сайті, ви даєте згоду на використання файлів cookie.

Погодитись