Найближча каса
Назад до новин

Кур’єри Нової пошти прийматимуть безготівкову оплату за допомогою ОщадPAY від Ощадбанку

08 Грудня, 2021

Кур’єри Нової пошти прийматимуть безготівкову оплату за допомогою ОщадPAY від Ощадбанку

Ощадбанк та Нова пошта* запустили спільний проект, у рамках якого кур’єри прийматимуть безконтактну оплату у смартфоні завдяки сервісу ОщадPAY від Ощаду та Visa.

ОщадPAY є зручним сервісом саме для служби кур’єрської доставки, адже не потребує додаткового обладнання. Достатньо смартфона на базі Android із мобільним додатком, який завантажується з Google Play. Фактично це POS-термінал у телефоні, який відповідає вимогам безпеки розрахунків, як і звичний платіжний термінал.

Клієнт може розрахуватися за посилку та послуги доставки безконтактною карткою або пристроєм з ApplePay чи GooglePay. Достатньо піднести платіжний засіб до смартфона кур’єра. Після здійснення оплати електронний чек буде відправлено клієнту в додаток Нової пошти, на Viber або SMS-повідомленням.

«Безготівкові оплати завоювали фінансовий ринок – сфера їх застосування розширюється в Україні з кожним днем. Цьому сприяє і платіжний офлайн-сервіс ОщадPAY, у перевагах якого вже переконались тисячі клієнтів. Відтепер зручність ОщадPAY оцінять і клієнти Нової пошти», – зазначив Антон Тютюн, член правління Ощадбанку.

Першими оплату через смартфон почали приймати кур’єри Нової пошти в Полтаві. Зараз ОщадPAY вже користуються працівники адресної доставки з 10 регіонів України, зокрема Києва, Одеси, Львова, Черкас та інших міст. Масштабування проекту триває.

«З технологією від Ощаду ми змогли умістити все необхідне обладнання кур’єра в одному пристрої. Таке рішення є більш технологічним за звичні платіжні термінали. Це дозволить нам зменшити кількість операцій, які має здійснити кур’єр під час розрахунку кожної доставки, а значить – пришвидшить процес обслуговування клієнтів», – прокоментував Андрій Кривошапко, СЕО НоваПей.

Ощадбанк у партнерстві з Visa першим в Україні запустив сервіс ОщадPAY для приймання безконтактних платежів у смартфонах на базі Android (не нижче версії 8.0) з NFC-модулем. Сервіс працює на базі платіжної технології Tap to Phone, що перетворює смартфон на POS-термінал.

Впровадженням ОщадPAY у Новій пошті займається фінтех-компанія НоваПей. Вона входить до групи компаній Нова пошта та відповідає за фінансові розрахунки у Новій пошті, а також пропонує бізнесу платіжні інструменти та фінансові продукти онлайн- і офлайн-формату.

НоваПей розробила і з 2018 року розвиває власну платіжну систему, яку за підсумками першого кварталу 2021 року Національний банк України визнав лідером серед систем переказу коштів в Україні, створених небанківськими установами.

_____

* Фінансові послуги надає ТОВ «НоваПей», що входить до групи компаній «Нова пошта».

Веб-сайт використовує файли cookie. З їх допомогою ми покращуємо роботу сайту. Залишаючись на сайті, ви даєте згоду на використання файлів cookie.

Погодитись