Найближча каса
Назад до новин

Нова ліцензія: NovaPay зможе відкривати рахунки і випускати платіжні картки

29 Квітня, 2023

Нова ліцензія: NovaPay зможе відкривати рахунки і випускати платіжні картки

NovaPay отримав розширену ліцензію НБУ (Національного банку України), яка дозволить надавати нові послуги фізичним особам і бізнесу. Відповідне рішення регулятор прийняв 28 квітня 2023 року.

NovaPay став однією із перших українських фінтех-компаній, яка отримала ліцензію з таким широким переліком послуг.

Тепер NovaPay має можливість

  • відкривати і обслуговувати рахунки приватних і корпоративних клієнтів,
  • випускати картки до рахунків фізичним особам,
  • здійснювати еквайринг, тобто безготівковий прийом платежів, для бізнесу,
  • забезпечувати перекази без відкриття рахунку,
  • кредитувати платіжні операції,
  • приймати гроші на рахунок і видавати їх тощо.

Загалом, мова йде про всі операції, передбачені Законом України про платіжні послуги, які дозволені в умовах воєнного стану.

«Як і всі учасники ринку, ми чекали на оновлення ліцензії. Для нас це «зелене світло» на розширення існуючих фінансових послуг для клієнтів та повне перезавантаження бізнес-моделі NovaPay. Ми готуємо усю технічну базу і внутрішню інфраструктуру для реалізаціі нової довгострокової стратегії компанії. Відкриття рахунків та власна емісія карток зробить розрахунки для клієнтів та між ними швидшими та зручнішими. В першу чергу, це полегшення відчують споживачі Нової пошти, а у подальшому — і ті, хто не пов’язаний з логістикою. Головне – усі продукти і послуги будуть доступні як у відділеннях Нової пошти, так і в мобільному додатку, що зʼявиться вже цього року», – зазначає Андрій Кривошапко, СЕО NovaPay.

Нагадаємо, що у 2022 році NovaPay подав також документи на ліцензію EMI (electronic money institution) Центробанку Литви. Після її отримання компанія зможе надавати фінансові послуги у всіх країнах Європейського Союзу.

NovaPay – це міжнародний фінансовий сервіс, що входить до групи компаній Нової пошти і вже понад одинадцять років надає зручні, швидкі та надійні платіжні сервіси онлайн і офлайн – у більш ніж 3 500 відділеннях Нової пошти. За даними НБУ за 2022 рік, компанія обіймає 45% від загального обсягу внутрішньодержавних грошових переказів. Також NovaPay входить до найбільших платників податків держави.

Веб-сайт використовує файли cookie. З їх допомогою ми покращуємо роботу сайту. Залишаючись на сайті, ви даєте згоду на використання файлів cookie.

Погодитись