Карта відділень
Назад до новин

Нова пошта та Нафтогаз України спрощують для мешканців сіл та райцентрів зміну постачальника газу

02 Листопада, 2021

Нова пошта та Нафтогаз України спрощують для мешканців сіл та райцентрів зміну постачальника газу

Газопостачальна компанія «Нафтогаз України» спільно з фінансовим сервісом NovaPay, що входить до Групи компаній Нова пошта, запустили проєкт зі зміни постачальника газу.

З 18 жовтня побутові споживачі газу можуть подати заявку на підключення до ГК «Нафтогаз України» у 1700 відділеннях Нової пошти, що знаходяться, зокрема, у віддалених селах, селищах та районних центрах у всіх областях України. Подавши заявку і підписавши угоду, клієнти зможуть отримувати газ за однією з найвигідніших цін на ринку – 7,96 грн/ куб.м з ПДВ, без вартості розподілу (доставки) у рамках річного тарифного плану «Фіксований». З адресами відділень можна ознайомитися на офіційному сайті компанії gas.ua/uk/home/contacts

 1. Клієнт звертається до оператора-касира Нової пошти зі своїм EIC-кодом (16-значним персональним газовим номером квартири чи будинку клієнта) та необхідним переліком документів. А саме:
  • паспорт;
  • ІПН;
  • документ про право власності на житло;
  • згода співвласника, якщо право власності оформлено на кількох співвласників житла.
 2. Касир перевіряє документи та вводить всі дані в систему НоваПей.
 3. Клієнт підписує заяву-приєднання та згоду на передачу персональних даних.
 4. Далі усі документи скануються та відправляються до ГК «Нафтогаз України».
 5. Після оформлення всіх документів, протягом 3-5 робочих днів представник ГК «Нафтогаз України» повідомляє клієнта про початок співпраці, надіславши листа з інструкцією на електронну адресу.

Коли перехід буде завершено, клієнт отримуватиме платіжки за спожитий газ уже від нового постачальника. Замінювати труби у разі зміни постачальника не потрібно: газ доставлятиметься тією ж трубою та з використанням того самого обладнання. Газопостачання під час чи після зміни компанії у клієнта не припиняється.

Нагадаємо, що пілотний проєкт співпраці з Новою поштою стартував у червні 2021 року у 72 відділеннях Полтавської області.

Для довідки:

ГК «Нафтогаз України» – надійний постачальний газу з національним покриттям, лідер серед газопостачальних компаній на всій території України. Починаючи з серпня 2020 року, пропонує клієнтам одні з найвигідніших цін на газ серед постачальників на ринку – 7,96 грн/куб.м з ПДВ, без вартості розподілу (доставки) у рамках річного тарифного плану «Фіксований». Станом на жовтень 2021 року, ГК «Нафтогаз України» обслуговує вже понад 1,3 млн українців. До речі, усі клієнти, які сплачують за газ вчасно в особистому кабінеті на my.gas.ua або у чат-боті GASUA до 15 числа отримують знижку 1% (зі змогою використання під час наступного платежу).

Більше інформації про підключення до ГК «Нафтогаз України» можна отримати в контакт-центрі компанії за телефонами: +38 066 300 28 88, +38 098 300 28 88, +38 093 300 28 88.

ТОВ «НоваПей» входить до групи компаній Нова пошта і з 2014 року працює на ринку України.

Із 2018 року компанія НоваПей розробила і розвиває власну платіжну систему. Компанія на базі ліцензій Національного банку на переказ коштів пропонує фізичними особам і бізнесу широкий спектр платіжних інструментів та продуктів онлайн і офлайн формату. Ефективність і зручність сервісів НоваПей можна оцінити в більш ніж 3500 пунктах надання фінансових послуг і на інтернет ресурсах.

Згідно з даними Національного банку України за підсумками 2020 року платіжну систему NovaPay визнано лідером серед систем переказу коштів в Україні, створених небанківськими установами, з часткою ринку – 46%. НБУ включив платіжну систему до категорії соціально важливих, також в 2020 році вона отримала статус міжнародної та була сертифікована міжнародним стандартом безпеки даних PCI DSS.

Офіційний сайт novapay.ua

Послуги з підключення надаються засобами ТОВ «НоваПей Брокер» (код ЄДРПОУ 44320372) в пунктах НоваПей (ліцензія НБУ №5 від 26.03.2019) на підставі договору № 160/21 з ТОВ «Газопостачальна компанія «Нафтогаз України» від 18.05.2021.

Веб-сайт використовує файли cookie. З їх допомогою ми покращуємо роботу сайту. Залишаючись на сайті, ви даєте згоду на використання файлів cookie.

Погодитись