Карта відділень
Назад до новин

Нова пошта запропонувала клієнтам посилки в кредит

29 Листопада, 2022

Нова пошта запропонувала клієнтам посилки в кредит

Відтепер клієнти Нової пошти, які замовляють товар із післяплатою, можуть забрати його, а сплачувати вартість протягом року.

При цьому продавець товару отримає кошти одразу, як клієнт огляне посилку і підтвердить її отримання.

Посилку в кредит може оформити тільки замовник товару і тільки у відділенні Нової пошти*. Кредит надається строком на 12 місяців і на товар від 1000 гривень. Максимальний розмір кредиту розраховується індивідуально для кожного клієнта.

Дізнатися свій кредитний ліміт може кожен у мобільному додатку в Особистому кабінеті або у відділенні Нової пошти.

За користування кредитом клієнт буде сплачувати комісію – 2% від суми запозичення на місяць та річну ставку 0,00001%.

Наприклад, ви замовили телефон вартістю 3000 грн із післяплатою у відділення і хочете взяти посилку в кредит. Загальна сума кредиту становитиме 3135 грн: вартість товару 3000 грн + вартість доставки 55 грн (по місту + коробка) + комісія за грошовий переказ 80 грн (2% + 20 грн). Щомісячний відсоток по кредиту буде 62,7 грн (2% від суми кредиту), тому щомісячний платіж – 324 грн. Загальна переплата за 12 місяців становитиме 752,4 грн.

Щоб скористатися послугою, потрібно:

  • бути громадяни України віком від 18 до 65 років;
  • користуватися послугами Нової пошти протягом останніх 6 місяців;
  • мати добру кредитну історію.

Як скористатися послугою «Посилка в кредит»

  1. замовте товар із післяплатою у будь-яке відділення Нової пошти;
  2. огляньте посилку із товаром і скажіть оператору-касиру, що хочете забрати посилку в кредит;
  3. надайте оператору оригінали паспорту з пропискою та ідентифікаційного коду або скористайтеся документами через «Дія».Важливо, що документи мають бути одного формату – або оригінали або «Дія»;
  4. щойно пройде перевірка особи, то на номер телефону отримувача надійде SMS із паролем для підписання документів в електронному вигляді;
  5. повідомте пароль з SMS оператору-касиру та забирайте посилку.

Сплачувати кредит потрібно щомісяця рівними частинами протягом року у будь-якій фінансовій установі або відділенні Нової пошти. Також кредит можна погасити достроково без додаткових комісій і доплат.

* Кредитує компанія НоваПей Кредит, яка є частиною фінансової групи НоваПей та входить до великої родини Нової пошти. Ліцензія ТОВ «НоваПей Кредит» на надання коштів у позику, зокрема на умовах фінансового кредиту, видана Нацкомфінпослуг, розпорядження № 163 від 26.01.2017 р.

Веб-сайт використовує файли cookie. З їх допомогою ми покращуємо роботу сайту. Залишаючись на сайті, ви даєте згоду на використання файлів cookie.

Погодитись