Карта відділень
Назад до новин

NovaPay отримала відзнаку Visa щодо захисту даних клієнтів

27 Липня, 2021

NovaPay отримала відзнаку Visa щодо захисту даних клієнтів

Компанія NovaPay увійшла до світового реєстру надійних постачальників платіжних послуг «The Visa Global Registry of Service Providers» та отримала відзнаку «On the List 2021», яка засвідчує відповідність української платіжної системи світовим стандартам захисту даних користувачів.

«Ми цінуємо вашу постійну підтримку та відданість захисту галузі платежів. Постійне дотримання стандарту PCI DSS має вирішальне значення для забезпечення надійного захисту від компрометації даних власників карток. Ваша присутність у реєстрі надає вашим клієнтам та майбутнім клієнтам впевненість у ваших послугах та підтверджує, що ви серйозно ставитесь до безпеки», – зазначили у компанії Visa.

Реєстр містить постачальників послуг, які продемонстрували свою прихильність безпеці даних та виконали вимоги стандарту індустрії платіжних карт (PCI). Компанії, що входять до списку надійних постачальників послуг, повинні раз на рік проходити перевірку. Інформація щодо статусу учасників оновлюється у реєстрі щомісяця і доступна за адресою visa.com/onthelist.

NovaPay постійно покращує власну систему захисту розрахунків. Компанія регулярно проводить тестування на проникнення та сканування вразливостей IT-мережі, моніторинг та аналіз подій з інформаційної безпеки. Це допомагає своєчасно виявляти аномалії та підозрілу активність, запобігати вторгнення.

У квітні 2020 року компанія отримала сертифікат відповідності міжнародному стандарту безпеки даних індустрії платіжних карт PCI DSS, що дозволив їй працювати з банками безпосередньо.

Веб-сайт використовує файли cookie. З їх допомогою ми покращуємо роботу сайту. Залишаючись на сайті, ви даєте згоду на використання файлів cookie.

Погодитись