Карта відділень
Назад до новин

NovaPay запускає продукт із кредитування бізнесу

12 Червня, 2024

NovaPay запускає продукт із кредитування бізнесу

Новий продукт створено для розвитку та підтримки малого та середнього бізнесу, а саме для ФОПів, які є резидентами України та клієнтами Нової пошти і NovaPay*.

«Програма кредитування від NovaPay для ФОПів, що співпрацюють із групою компаній, ділиться на два типи кредитів: короткостроковий і довгостроковий, – говорить Ігор Приходько, фінансовий директор NovaPay. – Короткостроковий кредит до 3 місяців – від 50 000 до 500 000 гривень, його базова процентна ставка – 30% річних. Повернення кредиту – в кінці строку кредитування. Довгостроковий кредит до 2 років на суму від 100 000 до 1 000 000 гривень, базова процентна ставка – 30% річних. Повернення кредиту – щомісячно, ануїтетними платежами». 

Щоб оформити кредит, підприємець має бути резидентом України, клієнтом Нової пошти та NovaPay, мати стабільний дохід і відкритий платіжний рахунок у NovaPay, а також:

  • підготувати необхідний пакет документів;
  • отримати схвалення суми та типу кредиту;
  • підписати кредитний договір.

Нагадаємо,  наприкінці 2022 року NovaPay запустив свій перший кредитний продукт для приватних клієнтів – Посилка в кредит. За півтора роки його роботи компанія видала понад 132 тис. кредитів на суму близько 850 млн грн.

NovaPay – це міжнародний фінансовий сервіс, що входить до групи компаній NOVA (Нова пошта) і вже 12 років надає платіжні сервіси онлайн та офлайн у понад 3 500 відділеннях Нової пошти. NovaPay першим в Україні серед небанківських фінансових установ отримав розширену ліцензію НБУ, яка дозволила відкривати рахунки та випускати картки. Компанія першою серед небанківських фінансових установ презентувала мобільний застосунок у грудні 2023  року.

* ТОВ «НоваПей Кредит»

Веб-сайт використовує файли cookie. З їх допомогою ми покращуємо роботу сайту. Залишаючись на сайті, ви даєте згоду на використання файлів cookie.

Погодитись