Карта відділень
Назад до новин

НоваПей розширила можливості миттєвого переказу

30 Серпня, 2022

НоваПей розширила можливості миттєвого переказу

НоваПей продовжує розвивати миттєвий грошовий переказ коштів.

Раніше клієнти компанії отримали можливість онлайн надсилати готівку до відділень Нової пошти*. Для цього потрібно завітати на сайт online.novapay.ua, де, вказавши номер телефона адресата, сплатити послугу карткою будь-якого українського банку.

З липня миттєвий переказ отримав додаткову реалізацію – на сайтах НоваПей та Нової пошти з’явилася можливість відправити кошти на картку будь-якого українського банку.

Щоб здійснити переказ відправнику коштів потрібні лише номери банківської картки та телефона отримувача. Сплатити переказ можна гривневою карткою будь-якого українського банку.

Щоб відправити миттєвий переказ онлайн:

  1. Перейдіть за посиланням online.novapay.ua або натисніть червону кнопку «Грошові перекази», що розташована ліворуч на головній сторінці сайту Нової пошти
  2. Оберіть, як адресат має отримати кошти – на картку або готівкою
  3. Вкажіть суму переказу, свій номер телефону та номер телефону отримувача. Для відправки переказу на картку додайте 16 цифр номеру банківської картки, на яку хочете відправити гроші
  4. Сплатіть онлайн карткою суму переказу та вартість послуги

Максимальна сума переказу, що надсилається онлайн, не має перевищувати 29 999 грн.
____________
Під надсиланням готівки онлайн мається на увазі відправлення на сайті переказу, який виплачується отримувачу готівкою

* Фінансові послуги надає ТОВ «НоваПей», що входить до групи компаній «Нова пошта».

Веб-сайт використовує файли cookie. З їх допомогою ми покращуємо роботу сайту. Залишаючись на сайті, ви даєте згоду на використання файлів cookie.

Погодитись