Найближча каса
Назад до новин

03 травня 2024 року набирає чинності нова редакція Публічного договору про надання платіжних послуг фізичним особам та нова форма Анкети-Заяви на приєднання до Публічного договору про надання платіжних послуг фізичним особам

02 Квітня, 2024

03 травня 2024 року набирає чинності нова редакція Публічного договору про надання платіжних послуг фізичним особам та нова форма Анкети-Заяви на приєднання до Публічного договору про надання платіжних послуг фізичним особам

ШАНОВНІ КЛІЄНТИ!

ТОВ «НоваПей» повідомляє, що 03 травня 2024 року набирає чинності нова редакція Публічного договору про надання платіжних послуг фізичним особам та нова форма Анкети-Заяви на приєднання до Публічного договору про надання платіжних послуг фізичним особам.

Із новою редакцією Договору та новою формою Анкети-Заяви можна ознайомитись на сайті https://novapay.ua/ у розділі «Юридична інформація», підрозділ «Документи для приватних осіб» за посиланням: https://novapay.ua/iuridichna-informatsiya/. Порядок внесення змін до Договору визначений у розділі 7 Договору.

Звертаємо увагу, що з дати набрання чинності новою редакцією Договору та новою формою Анкети-Заяви уточнюються положення щодо:

– загального стандарту звітності CRS та вимог FATCA;
– строків здійснення платіжних операцій;
– порядку застосування удосконаленого електронного підпису;
– підстав для закриття рахунку, розірвання договору, розірвання ділових відносин;
– інформування користувача про виконання платіжних операцій;
– таємниці надавача платіжних послуг;
– ідентифікаційного документа Користувача;
– договірного списання за неналежною платіжною операцією;
– використання єдиного Фінансового номера мобільного телефону для небанківської фінансової групи «NovaPay»;
– особливостей обслуговування користувачів, а саме: перерахування коштів, прийнятих Платіжною установою від Платника за платіжною послугою з переказу коштів без відкриття рахунку на користь Користувача, здійснюється за реквізитами Платіжного рахунку Користувача, якщо Платник не визначить у платіжній інструкції інший платіжний / поточний рахунок Користувача.

Користувач, у разі незгоди зі змінами, має право до дати, з якої застосовуватимуться такі зміни, розірвати Договір без сплати додаткової комісійної винагороди за його розірвання.

Веб-сайт використовує файли cookie. З їх допомогою ми покращуємо роботу сайту. Залишаючись на сайті, ви даєте згоду на використання файлів cookie.

Погодитись