Найближча каса
Назад до новин

Облігації NovaPay доступні у мобільному застосунку

21 Лютого, 2024

Облігації NovaPay доступні у мобільному застосунку

Відтепер у мобільному застосунку NovaPay доступні власні облігації NovaPay*. Їх можна придбати строком від 1 до 12 місяців, а дохід залежатиме від терміну і сягатиме 18% при мінімальній сумі інвестицій 1000 грн. Цінні папери можна придбати у застосунку NovaPay і для iOS, і для Android.

«Сьогодні облігації – це не тільки цінні папери, з якими компанії залучають додаткові кошти, а покупці отримують дохід. Це водночас гідна альтернатива банківським депозитам і знак довіри клієнтів до українського бізнесу, внесок у його розвиток, прокоментував Андрій Кривошапко, CEO NovaPay. Серед переваг облігацій NovaPay – висока дохідність, можливість урізноманітнити джерела доходу та можливість швидкої покупки».

У мобільному застосунку придбати облігації NovaPay можна за кілька хвилин. Для цього необхідно:

  • зареєструватися в застосунку NovaPay;
  • на головному екрані вибрати розділ “Накопичення” та натиснути “Купити облігації”;
  • обрати умови: строк та суму інвестицій;
  • підтвердити заявку, підписати документи за допомогою Дія.Підпису та сплатити за облігації. Коли процес купівлі завершиться, клієнт отримає push-сповіщення.

Для зручності клієнтів, в додатку одразу буде розрахований розмір прогнозованої виплати. Дохід буде виплачений на картку після закінчення терміну дії угоди про купівлю облігацій  – так само, як і отримують виплату відсотків за депозитами.

При цьому, як і раніше, облігації NovaPay можна придбати і за допомогою фахівців компанії.

У 2023 році NovaPay розмістив три випуски облігацій (серії А, В та С) по 100 млн грн кожен, а також зареєстрував ще три випуски – серії облігацій D, E і F, так само по 100 млн грн кожний. NovaPay* – перша приватна компанія в Україні, яка у воєнний час випустила корпоративні облігації з публічною пропозицією. Наразі в обігу – облігації серій А, В і С, загалом їх купили на суму 141 млн грн, а кількість клієнтів наближається до 100 осіб.

Нагадаємо, минулого місяця NovaPay першим серед небанківських фінансових установ презентував мобільний застосунок, у якому доступні усі звичні операції з грошима, а також  20% вигоди, які можна використати для оплати послуг доставки та комісії з післяплати Нової пошти. Клієнтам доступні безконтактні оплати  – Apple Pay та Google Pay.

 

*емітент облігацій – ТОВ «НоваПей Кредит»

Веб-сайт використовує файли cookie. З їх допомогою ми покращуємо роботу сайту. Залишаючись на сайті, ви даєте згоду на використання файлів cookie.

Погодитись