Карта відділень
Назад до новин

Оголошення щодо конкурсу з відбору суб’єктів аудиторської діяльності для обов’язкового аудиту фінансової звітності

09 Серпня, 2021

Оголошення щодо конкурсу з відбору суб’єктів аудиторської діяльності для обов’язкового аудиту фінансової звітності

Оголошення
щодо умов та порядку проведення конкурсу із відбору суб’єктів аудиторської діяльності для надання послуг з обов’язкового аудиту фінансової звітності за рік, що закінчиться 31.12.2021

В Товаристві з обмеженою відповідальністю «НоваПей» (надалі – Товариство) оголошується проведення конкурсного відбору суб’єктів аудиторської діяльності, які можуть бути призначені для надання послуг з обов’язкового аудиту фінансової звітності за рік, що закінчиться 31.12.2021. Конкурсний відбір проводиться відповідно до Порядку проведення конкурсу з відбору суб’єктів аудиторської діяльності для надання послуг обов’язкового аудиту фінансової звітності, який оприлюднено на офіційному сайті Товариства https://novapay.ua.

Метою проведення конкурсу є вибір на конкурсних засадах аудиторської фірми для проведення аудиту індивідуальної та консолідованої фінансової звітності Товариства.

Не допускаються до участі в конкурсі аудиторські фірми, які не відповідають вимогам, встановленим Законом України «Про аудит фінансової звітності і аудиторську діяльність» щодо проведення обов’язкового аудиту фінансової звітності підприємств, що становлять суспільний інтерес, а також компанії, які не мають свідоцтва про проходження контролю якості аудиту та які подали для участі в конкурсі документи, що містять недостовірну інформацію.

Для участі у конкурсі претенденти подають такі документи:

  • коротке резюме про аудиторську фірму (реєстраційна інформація, види діяльності, посадові особи та інше);
  • наявність передбачених законодавством України ліцензій, свідоцтва, сертифікатів та термін їх дії;
  • перелік основних клієнтів із зазначенням контактних осіб та телефонних номерів, по яким є можливість із ними зв’язатись у разі необхідності;
  • цінова пропозиція щодо розміру оплати за договором та розрахунок вартості послуг;
  • будь-яка інша інформація, яка може бути корисною.

Дата початку проведення конкурсу – 09 серпня 2021 року.
Строк подачі документів – до 31 серпня 2021 року включно.
Документи надсилайте, будь ласка, електронною поштою на tender@novapay.ua.

Контактні особи: Головний бухгалтер Михайліченко О.В. +38 067-446-6996, mykhailichenko.o@novapay.ua; з організаційних питань та щодо надання додаткових документів – Петренко Т.В. +38 067-304-4741, petrenko.t@novapay.ua.

Документи, що надійшли після встановленого строку або подані не в повному обсязі, або з порушенням умов Конкурсу, не розглядатимуться.

Фінансова звітність та інша публічна інформація доступна на сайті https://novapay.ua.
Додаткова інформація про діяльність ТОВ «НоваПей» може надаватись у разі необхідності та відповідно до запиту учасника конкурсу.

Результати конкурсу будуть розглянуті Аудиторським комітетом.
Про результати конкурсу повідомимо всіх учасників, що приймали участь, електронною поштою.

Веб-сайт використовує файли cookie. З їх допомогою ми покращуємо роботу сайту. Залишаючись на сайті, ви даєте згоду на використання файлів cookie.

Погодитись