Найближча каса
Назад до новин

Оголошення щодо конкурсу з відбору суб’єктів аудиторської діяльності для обов’язкового аудиту фінансової звітності

01 Серпня, 2023

Оголошення щодо конкурсу з відбору суб’єктів аудиторської діяльності для обов’язкового аудиту фінансової звітності

Оголошення

щодо умов та порядку проведення конкурсу із відбору суб’єктів аудиторської діяльності для надання послуг з обов’язкового аудиту фінансової звітності за рік, що закінчиться 31.12.2023

В Товаристві з обмеженою відповідальністю «НоваПей» (надалі – Товариство) оголошується проведення конкурсного відбору суб’єктів аудиторської діяльності, які можуть бути призначені для надання послуг з обов’язкового аудиту фінансової звітності за рік, що закінчиться 31.12.2023. Конкурсний відбір проводиться відповідно до ПОРЯДКУ ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ з відбору суб’єктів аудиторської діяльності для надання послуг обов’язкового аудиту фінансової звітності, який оприлюднено на офіційному сайті Товариства HTTPS://NOVAPAY.UA.

Метою проведення конкурсу є вибір на конкурсних засадах аудиторської фірми для проведення аудиту індивідуальної та консолідованої фінансової звітності Товариства.

Не допускаються до участі в конкурсі аудиторські фірми, які не відповідають вимогам, встановленим Законом України «Про аудит фінансової звітності і аудиторську діяльність» щодо проведення обов’язкового аудиту фінансової звітності підприємств, що становлять суспільний інтерес.

Для участі у конкурсі претенденти подають такі документи:

  • коротке резюме про аудиторську фірму (реєстраційна інформація, види діяльності, посадові особи та інше);
  • наявність передбачених законодавством України ліцензій, свідоцтва, сертифікатів та термін їх дії;
  • перелік основних клієнтів із зазначенням контактних осіб та телефонних номерів, по яким є можливість із ними зв’язатись у разі необхідності;
  • цінова пропозиція щодо розміру оплати за договором та розрахунок вартості послуг;
  • будь-яка інша інформація, яка може бути корисною.

Дата початку проведення конкурсу – 01.08.2023.

Строк подачі документів – до 31.08.2023.

Документи надсилайте, будь ласка, електронною поштою на tender@novapay.ua.

Контактні особи:

  • головний бухгалтер Михайліченко Ольга MYKHAILICHENKO.O@NOVAPAY.UA;
  • з організаційних питань та щодо надання додаткових документів – Петренко Тетяна PETRENKO.T@NOVAPAY.UA.

Документи, що надійшли після встановленого строку або подані не в повному обсязі, або з порушенням умов Конкурсу, не розглядатимуться.

Фінансова звітність та інша публічна інформація доступна на сайті HTTPS://NOVAPAY.UA. Додаткова інформація про діяльність ТОВ «НоваПей» може надаватись у разі необхідності та відповідно до запиту учасника конкурсу.

Про результати конкурсу повідомимо всіх учасників, що приймали участь, електронною поштою.

Веб-сайт використовує файли cookie. З їх допомогою ми покращуємо роботу сайту. Залишаючись на сайті, ви даєте згоду на використання файлів cookie.

Погодитись