Карта відділень
Назад до новин

Оголошення щодо умов та порядку проведення конкурсу

18 Липня, 2019

Оголошення щодо умов та порядку проведення конкурсу

В ТОВАРИСТВІ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ПОСТ ФІНАНС» (надалі – Товариство) оголошується проведення конкурсного відбору суб’єктів аудиторської діяльності, які можуть бути призначені для надання послуг з обов’язкового аудиту фінансової звітності. Конкурсний відбір проводиться у відповідності із Порядком проведення конкурсу з відбору суб’єктів аудиторської діяльності для надання послуг обов’язкового аудиту фінансової звітності, який оприлюднено на офіційному сайті Товариства. (https://novapay.ua/)

Метою проведення конкурсу є вибір на конкурсних засадах аудиторської фірми для проведення аудиту індивідуальної та консолідованої фінансової звітності Товариства.
Не допускаються до участі в конкурсі аудиторські фірми, які не відповідають вимогам, встановленим Законом України «Про аудит фінансової звітності і аудиторську діяльність» щодо проведення обов’язкового аудиту фінансової звітності підприємств, що становлять суспільний інтерес, а також компанії, які не мають свідоцтва про проходження контролю якості аудиту та які подали до участі в конкурсі документи, що містять недостовірну інформацію.

Для участі у конкурсі претенденти подають такі документи:

  • коротке резюме про аудиторську фірму (реєстраційна інформація, види діяльності, посадові особи та інше);
  • наявність передбачених законодавством України ліцензій, свідоцтв, сертифікатів та термін їх дії;
  • перелік основних клієнтів із зазначенням контактних осіб та телефонних номерів, по яким є можливість із ними зв’язатись у разі необхідності;
  • цінова пропозиція щодо розміру оплати за договором та розрахунок вартості послуг;
  • будь-яка інша інформація, яка може бути корисною.

Дата початку проведення конкурсу – 18 липня 2019 року. Строк подачі документів – до 01 серпня 2019 року включно.

Документи надсилайте, будь ласка, електронною поштою на tender@forpost-system.com.
Контактні особи: Головний бухгалтер Михайліченко О.В., +38 067-446-6996, mykhailichenko.o@forpost-system.com; по організаційним питанням, наданням додаткових документів – Кравчук І.Б., +38 067-504-0586, kravchuk.i@forpost-system.com.

Документи, що надійшли після встановленого строку або подані не в повному обсязі чи з порушенням умов Конкурсу, не розглядатимуться.

Фінансова звітність та інша публічна інформація доступна на сайті https://novapay.ua/. Додаткова інформація про діяльність ТОВ «ПОСТ ФІНАНС» може надаватись у разі необхідності та відповідно до запиту учасника конкурсу.

Результати конкурсу будуть розглянуті на Аудиторському комітеті. Про результати конкурсу повідомимо всіх учасників, що приймали участь, електронною поштою.

Фінансовий сервіс NovaPay: https://novapay.ua/
Інтернет-еквайринг: https://novapay.ua/ia/

Веб-сайт використовує файли cookie. З їх допомогою ми покращуємо роботу сайту. Залишаючись на сайті, ви даєте згоду на використання файлів cookie.

Погодитись