Карта відділень
Назад до новин

Оголошення щодо конкурсу із відбору суб’єктів аудиторської діяльності для обов’язкового аудиту фінансової звітності

07 Серпня, 2020

Оголошення щодо конкурсу із відбору суб’єктів аудиторської діяльності для обов’язкового аудиту фінансової звітності

В товаристві з обмеженою відповідальністю «ПОСТ ФІНАНС» (надалі – Товариство) оголошується проведення конкурсного відбору суб’єктів аудиторської діяльності, які можуть бути призначені для надання послуг з обов’язкового аудиту фінансової звітності. Конкурсний відбір проводиться відповідно до Порядку проведення конкурсу з відбору суб’єктів аудиторської діяльності для надання послуг обов’язкового аудиту фінансової звітності, який оприлюднено на офіційному сайті Товариства. (novapay.ua)
Метою проведення конкурсу є вибір на конкурсних засадах аудиторської фірми для проведення аудиту індивідуальної та консолідованої фінансової звітності Товариства.
Не допускаються до участі в конкурсі аудиторські фірми, які не відповідають вимогам, встановленим Законом України «Про аудит фінансової звітності і аудиторську діяльність» щодо проведення обов’язкового аудиту фінансової звітності підприємств, що становлять суспільний інтерес, а також компанії, які не мають свідоцтва про проходження контролю якості аудиту та які подали для участі в конкурсі документи, що містять недостовірну інформацію.

Для участі у конкурсі претенденти подають такі документи:
• коротке резюме про аудиторську фірму (реєстраційна інформація, види діяльності, посадові особи та інше);
• наявність передбачених законодавством України ліцензій, свідоцтв, сертифікатів та термін їх дії;
• перелік основних клієнтів із зазначенням контактних осіб та телефонних номерів, по яким є можливість із ними зв’язатись у разі необхідності;
• цінова пропозиція щодо розміру оплати за договором та розрахунок вартості послуг;
• будь-яка інша інформація, яка може бути корисною.

Дата початку проведення конкурсу – 07 серпня 2020 року.
Строк подачі документів – до 31 серпня 2020 року включно.

Документи надсилайте, будь ласка, електронною поштою на tender@novapay.ua.
Контактні особи: Головний бухгалтер Михайліченко О.В., +38 067-446-6996, mykhailichenko.o@novapay.ua; з організаційних питань та щодо надання додаткових документів – Петренко Т.В., +38 067-304-4741, petrenko.t@novapay.ua.
Документи, що надійшли після встановленого строку або подані не в повному обсязі, або з порушенням умов Конкурсу, не розглядатимуться.

Фінансова звітність та інша публічна інформація доступна на сайті novapay.ua.
Додаткова інформація про діяльність ТОВ «ПОСТ ФІНАНС» може надаватись у разі необхідності та відповідно до запиту учасника конкурсу.
Результати конкурсу будуть розглянуті Аудиторським комітетом.
Про результати конкурсу повідомимо всіх учасників, що приймали участь, електронною поштою.

Веб-сайт використовує файли cookie. З їх допомогою ми покращуємо роботу сайту. Залишаючись на сайті, ви даєте згоду на використання файлів cookie.

Погодитись