Карта відділень
Назад до новин

NovaPay запускає перекази MoneyGram

29 Травня, 2024

NovaPay запускає перекази MoneyGram

Відтепер у будь-якому відділенні Нової пошти можна отримати міжнародний переказ MoneyGram.

Гроші доступні одразу після відправлення переказу з-за кордону, без відкриття рахунку. Отримання готівки безкоштовне для одержувача і займає кілька хвилин.

«Ми розширюємо власні сервіси для зручності клієнтів. Вони можуть отримати міжнародні перекази з допомогою Western Union, RIA, а тепер ще й MoneyGram – коментує Андрій Кривошапко, CEO NovaPay. – Адже NovaPay – швидка, зручна і надійна доставка грошей туди, куди потрібно».

Для того, щоб швидко отримати переказ необхідно:

  • звернутися до найближчого відділення Нової пошти;
  • назвати касиру номер переказу в MoneyGram;
  • надати документи, що посвідчують особу;
  • одержати кошти готівкою.

Нагадаємо, НБУ включив NovaPay, який обіймає 32% від загального обсягу внутрішньодержавних грошових переказів, до переліку найбільш важливих об’єктів платіжної інфраструктури. У 2023 році рекордна кількість операцій в NovaPay досягла 2,46 млн транзакцій на добу.

MoneyGram надає послуги грошових переказів по всьому світу онлайн і оффлайн. MoneyGram довіряють понад 150 мільйонів споживачів вже понад 80 років. Штаб-квартира MoneyGram розташована в Далласі, штат Техас, а офіси є по всьому світу.

Веб-сайт використовує файли cookie. З їх допомогою ми покращуємо роботу сайту. Залишаючись на сайті, ви даєте згоду на використання файлів cookie.

Погодитись