Карта відділень
Назад до новин

253 млн грн податків і загальна сума переказів на 66,1 млрд грн: підсумки роботи NovaPay у першому кварталі

01 Травня, 2024

253 млн грн податків і загальна сума переказів на 66,1 млрд грн: підсумки роботи NovaPay у першому кварталі

За підсумками першого кварталу 2024 року NovaPay перерахував до бюджету країни 253 млн грн. Це на 11% більше порівняно з аналогічним періодом минулого року. Разом із допомогою для ЗСУ та іншою підтримкою загальні інвестиції в перемогу становлять 1,3 мільйона гривень.

Разом за цей час NovaPay здійснив 96 млн переказів. Це на 18% більше порівняно з першим кварталом 2023 року. Через систему пройшло транзакцій на 66,1 млрд грн, цей показник на 24% більше за минулорічний.

У грудні 2023 року NovaPay першим в Україні серед небанківських фінансових установ запустив власний мобільний застосунок із можливістю відкривати рахунки та випускати картки. Станом на кінець першого кварталу цього року в застосунку зареєструвалися 120 тисяч користувачів.

NovaPay – це міжнародний фінансовий сервіс, що входить до групи компаній NOVA (Нова пошта) і вже 12 років надає платіжні сервіси онлайн і офлайн у понад 3 500 відділеннях Нової пошти. За даними НБУ, компанія обіймає 32% від загального обсягу внутрішньодержавних грошових переказів. Також NovaPay входить до найбільших платників податків держави.

Веб-сайт використовує файли cookie. З їх допомогою ми покращуємо роботу сайту. Залишаючись на сайті, ви даєте згоду на використання файлів cookie.

Погодитись