Карта відділень
Назад до новин

Платіжна система Forpost змінила назву на NovaPay та отримала статус міжнародної

05 Лютого, 2020

Платіжна система Forpost змінила назву на NovaPay та отримала статус міжнародної

Національний банк України прийняв рішення про узгодження змін до правил внутрішньодержавної платіжної системи FORPOST, що, з-поміж іншого, передбачають зміну статусу та найменування платіжної системи з внутрішньодержавної платіжної системи FORPOST на міжнародну платіжну систему NovaPay.

Міжнародна платіжна система NovaPay стала одинадцятою міжнародною платіжною системою на ринку України, платіжною організацією якої є резидент. Регулятор також вніс відомості про нову міжнародну платіжну систему в Реєстр платіжних систем.

Нагадаємо, що фінансовий сервіс NovaPay (ТОВ «ПОСТ ФІНАНС») входить до групи «Нова Пошта» та з 2014 року успішно працює на ринку України. В кінці 2019 року компанія провела ребрендинг і тепер працює під публічним брендом NovaPay. Раніше вона була відома як Forpost.

NovaPay пропонує фізичними особам і бізнесу широкий спектр фінансових інструментів і продуктів онлайн та офлайн формату. Ефективність і зручність цих сервісів можна оцінити у більш ніж 3400 пунктах надання фінансових послуг та на інтернет ресурсах.

У вересні 2018 компанія запустила платіжну систему NovaPay (Forpost, до зміни назви), створену без залучення зовнішніх підрядників. Її розробили за рік під потреби логістичного напряму «Нова Пошта». У перший день запуску система обробила 700 тис. Платежів. В результаті «Нова Пошта» змогла скоротити час обслуговування клієнтів майже вдвічі завдяки автоматизації більшості фінансових операцій.

NovaPay сьогодні

  • 43,1% доля ринку внутрішніх грошових переказів*
  • №1 серед українських платіжних систем, створених небанківськими установами*
  • Соціально важлива платіжна система*
  • >194 млн переказів за 2019 рік

* Згідно з даними НБУ, 9 місяців 2019 року
Контакти для ЗМІ: Альона Тимофієва, менеджер зі зв’язків з громадськістю, tymofiieva.a@forpost-system.com
Фінансовий сервіс NovaPay: novapay.ua
Інтернет-еквайринг: novapay.ua/ia

Веб-сайт використовує файли cookie. З їх допомогою ми покращуємо роботу сайту. Залишаючись на сайті, ви даєте згоду на використання файлів cookie.

Погодитись