Карта відділень
Назад до новин

«ПОСТ ФІНАНС» реалізувала для клієнтів ГК «Нова пошта» послугу з перерахунку грошових коштів на банківську картку відправника

04 Серпня, 2017

«ПОСТ ФІНАНС» реалізувала для клієнтів ГК «Нова пошта» послугу з перерахунку грошових коштів на банківську картку відправника

«ПОСТ ФІНАНС» розширює можливості користування грошовим переказом для своїх клієнтів. Тепер немає необхідності приходити у відділення знову для того, щоб отримати зворотній грошовий переказ. Для отримання переказу на платіжну картку клієнту необхідно вказати її реквізити в особистому кабінеті на сайті або в мобільному додатку «Нова пошта». Кошти, що прийняті в касу «ПОСТ ФІНАНС», автоматично будут зараховані на банківську картку відправника. Сервіс не передбачає додаткової комісії та тарифікується згідно з тарифами на грошовий переказ, які діють в мережі «Нова пошта».

«За даними опитування клієнтів ГК «Нова пошта», зворотній грошовий переказ на банківську картку відправника став найочікуванішим сервісом 2017 року. Як професіонали фінансового ринку, ми пишаємося реалізацією даного проекту. Наша мета – запропонувати клієнтам сучасний та зручний сервіс. Крім того, ми робимо ставку на сashless розрахунки та підтримуємо розвиток безготівкових розрахунків в Україні», – прокоментував генеральний директор ТОВ «ПОСТ ФІНАНС» Андрій Кривошапко.

Веб-сайт використовує файли cookie. З їх допомогою ми покращуємо роботу сайту. Залишаючись на сайті, ви даєте згоду на використання файлів cookie.

Погодитись