Карта відділень
Назад до новин

NovaPay запустив розстрочку для своїх клієнтів

04 Липня, 2024

NovaPay запустив розстрочку для своїх клієнтів

У мобільному застосунку NovaPay* з’явився новий продукт – розстрочка, яка дозволяє миттєво отримати кредитні кошти за кілька кліків. 

Новий продукт має два зручних формати:
1. Розстрочка на платіж з історії операцій дозволяє перевести вже здійснену транзакцію в позику. Це може бути оплата покупки, придбаної раніше,  комунальних послуг або навіть переказ іншій людині, з картки на картку чи за реквізитами (IBAN),  клієнту NovaPay чи будь-якого банку.
2. Кредитні кошти на картку, які потім можна використати для оплати майбутніх покупок або для зняття готівки.

«Ми розуміємо, що у кожного клієнта є свої потреби, життєві ситуації, а пропозицій розстрочки – не багато. Тому розробили програму позик із урахуванням різних випадків життя споживачів. Незалежно від того, чи шукаєте ви додаткові кошти після покупки, чи потребуєте фінансів для непередбачуваних ситуацій вже після того, як сплатили за щось. NovaPay забезпечить зручність і легкість», – говорить Ігор Приходько, фінансовий директор NovaPay.

Розстрочку можна оформити у мобільному застосунку NovaPay строком від 3 до 12 місяців. Мінімальна сума – 1000 грн, перший внесок відсутній. Якщо ви хочете отримати кредит на вже здійснений платіж, то це можна зробити протягом місяця.

Максимальний розмір позики розраховується залежно від кредитного ліміту кожного клієнта, який можна перевірити у застосунку NovaPay, і може сягати до 100 тис. грн.

Борг потрібно буде погашати рівними частинами, щомісячним обов’язковим платежем. Для зручності клієнта налаштоване автоматичне списання. Достатньо буде перевірити наявність коштів на картці на дату списання. Ставка – 0,00001% річних, комісія за надання розстрочки – 3,5% від суми кредиту на місяць (реальна річна процентна ставка – до 97,34%). При достроковому погашенні комісія стягується лише за фактичний термін використання кредиту, жодних переплат за повний термін кредитування немає.

Нагадаємо, у NovaPay доступні й інші кредитні продукти: посилка в кредит з післяплатою та кредитування для фізичних осіб-підприємців NovaPay.

NovaPay – це міжнародний фінансовий сервіс, що входить до групи компаній NOVA (Нова пошта) і вже 12 років надає платіжні сервіси онлайн і офлайн у понад 3 500 відділеннях Нової пошти. NovaPay першим в Україні серед небанківських фінансових установ отримав розширену ліцензію НБУ, яка дозволила відкривати рахунки та випускати картки. Компанія першою серед небанківських фінансових установ презентувала власний мобільний застосунок.

* ТОВ «НоваПей Кредит»

Веб-сайт використовує файли cookie. З їх допомогою ми покращуємо роботу сайту. Залишаючись на сайті, ви даєте згоду на використання файлів cookie.

Погодитись