Карта відділень
Назад до новин

У відділеннях Нової пошти можна сплатити комунальні послуги без квитанцій

29 Березня, 2022

У відділеннях Нової пошти можна сплатити комунальні послуги без квитанцій

Каси НоваПей, що розташовані у відділеннях Нової пошти, приймають від приватних осіб оплату за комунальні послуги.

Сплатити можна як за реквізитами, що зазначені в платіжному документі, так і без квитанції – за назвою постачальника послуг та номером абонента або іншим ідентифікатором, який передбачає надавач послуг. Повний список компаній, чиї послуги можна сплатити у відділеннях Нової пошти за назвою, розміщено за цим посиланням.

Зокрема, компанія YASNO закликає своїх клієнтів з Дніпропетровської та Донецької областей, а також міста Києва сплачувати за використану електрику та природний газ без паперових квитанцій за тими ж самими реквізитами, що й раніше.

«В умовах воєнного стану постачальник YASNO не надсилатиме споживачам паперові платіжки за електроенергію / природний газ. Прохання продовжувати вносити платежі за тими ж реквізитами, за якими ви сплачували рахунки у попередні періоди», – йдеться у повідомлені компанії.

Окрім комунальних послуг у відділеннях Нової пошти також можна сплатити за навчання та страховку, штрафи та податки, поповнити мобільний рахунок або платіжну картку, погасити кредит тощо.

Веб-сайт використовує файли cookie. З їх допомогою ми покращуємо роботу сайту. Залишаючись на сайті, ви даєте згоду на використання файлів cookie.

Погодитись